Jak dbać o szczoteczkę Foreo? - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Jak dbać o szczoteczkę Foreo?

Jak dbać o szczoteczkę Foreo?

Kolorowe szczoteczki do oczyszczania twarzy, szturmem zdobyły serca miłośników pielęgnacnynych wynalazków. Dla wielu są nieodłącznym elementem codziennej rutyny i pomagają dbać o nieskazitelny wygląd cery. Trzeba jednak pamiętać o tym, że aby spełniały swoją rolę, one również muszą być oczyszczane oraz użytkowane. I tutaj pojawia się pytanie, jak zatem dbać o szczoteczkę Foreo, by służyła skórze?

Każdy model szczoteczki LUNA jest wyposażony w ultra-higieniczny silikon, bez konieczności wymiany główek szczoteczki.Jeśli jednak chcesz zachować swoją  LUNĘ w doskonałym stanie, oto kilka sposobów, jak o nią zadbać:

Użyj odpowiedniego preparatu myjącego

W tym celu można korzystać z ulubionego produktu do mycia twarzy, ale aby utrzymać urządzenie w optymalnym stanie, należy unikać środków na bazie glinki, silikonu lub ziarnistych środków czyszczących. Tego rodzaju produkty mogą uszkodzić miękkie silikonowe wypustki urządzenia.

Utrzymuj czystość

Chociaż wykonanie szczoteczek zapewnia optymalną czystość, zaleca się od czasu do czasu umyć ją delikatnym mydłem i ciepłą wodą. Aby skutecznie wyczyścić LUNĘ, po myciu można kilka razy spryskać ją sprayem do czyszczenia silikonu FOREO,
co przedłuży jej żywotność.

Suchość to klucz do sukcesu

Po wyczyszczeniu szczoteczki, zaleca się osuszenie jej delikatną oraz czystą ściereczką lub ręcznikiem. Zadbana i sucha szczoteczka nie gromadzi na sobie żadnych zanieczyszczeń, dzięki czemu następnym razem od razu można sięgnąć po wypielęgnowane urządzenie.

Niech błyszczy!

Szczoteczki często trzymane są w pobliżu umywalki, pamiętajmy, że, aby  LUNA służyła jak najdłużej, powinno się stawiać ją  na suchej powierzchni w suchym miejscu, aby zapobiec uszkodzeniom lub przebarwieniu silikonu.

______________

Zdjęcia: materiał prasowy