Stylowe piżamy polskich marek - issue27.pl
 • MODA  • Stylowe piżamy polskich marek

Stylowe piżamy polskich marek

Długie wieczory, i leniwe, weekendowe poranki chętnie spędzamy oczywiście w…piżamach! Najlepiej, aby były one miękkie, przyjemne w dotyku, wykonane z dobrej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Na rynku dostępna jest masa przeróżnych zestawów od bawełnianych aż po satynowe, ale gdzie znaleźć te wyjątkowe, które sprostają naszym oczekiwaniom? Poniżej znajdziecie propozycje marek, które tworzą piękne piżamy. Jestem pewna, że umilą Wam one czas spędzany w domu. 

1/ Le Songe

Przemycanie trendów do strefy komfortu – to jedna z idei marki, założonej przez Natalię Orłowską. Le Songe udowadnia, że piżama może być nie tylko wygodna, ale również atrakcyjna. Wszystkie szczegóły, malutkie dodatki wykonywane są ręcznie, a każda z kolekcji powstaje w lokalnej, warszawskiej szwalni. 

2/ Hibou

Ponadczasowa klasyka zawarta w doborze kolorów, tkanin i najmniejszych wykończeń – to reguła marki Hibou, którą kierują się już od 2014 roku. Poza uroczymi kompletami i akcesoriami do relaksu, w kolekcjach marki znajdziecie między innymi bluzy, koszulki, spodnie dresowe, a nawet sukienki. 

3/ Le Baiser 

Marka powstała z pasji do szycia i chęci dzielenia się pięknymi produktami z innymi. Założycielkami Le Baiser są bliźniaczki – Iza i Kasia, które własnoręcznie wykonują większość elementów kolekcji. Wspólne zainteresowania i gust były impulsem do stworzenia siostrzanej marki, a dbałość o detale widać w każdym ich projekcie, nawet w zapakowanych paczkach, które wyglądają, jak małe podarunki. 

4/ Son Trava 

Naturalne materiały w romantycznym wydaniu to jeden z wyznaczników działań marki Son Trava. Nie bez powodu w projektach możemy dostrzec inspiracje związane z naturą i wschodnim dziedzictwem kulturowym, gdyż warszawski brand został założony przez Victorię Kapriz – projektantkę pochodzącą z rosyjskiego wybrzeża, tuż nad Morzem Czarnym. 

_________