Zmysłowość i minimalizm w nowej kolekcji MOYE Bridal - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Zmysłowość i minimalizm w nowej kolekcji MOYE Bridal

Zmysłowość i minimalizm w nowej kolekcji MOYE Bridal

 

Założycielki MOYE, siostry Magdalena i Melania, w kolekcji ślubnej połączyły charakterystyczny dla marki minimalizm z lekkością i zmysłowością. Tak powstały wyjątkowe modele, które podkreślają kobiecość współczesnej Panny Młodej. Poszczególne elementy kolekcji mogą być wykorzystane podczas przygotowań, samej ceremonii ślubnej, a także w noc poślubną, ale nie tylko. Piękne w formie i prostocie projekty będą również idealne po uroczystości – podczas letnich wieczorów czy w zaciszu domowym.

Kolekcja, jak i kampania powstały już w zeszłym roku, jednak ze względu na pandemię ich premiera została przełożona. Modele przetrwały próbę czasu i w dalszym ciągu zachwycają swoją zmysłowością i jakością wykonania, co podkreśla ich ponadczasowy charakter.

To druga odsłona naszej kapsułowej kolekcji Bridal skierowanej do kobiet, które już wkrótce powiedzą „tak” ukochanej osobie. Minimalistyczna i subtelna alternatywa dla Panien Młodych, które nie rezygnują z tradycji, ale nadają jej własny charakter – mówią założycielki marki i dodają – Śluby odbywają się również w czasie pandemii, ale w bardziej intymnych i swobodnych okolicznościach, które pozwalają celebrować miłość w nowy sposób. Nasze modele idealnie wpisują się w charakter takich wydarzeń, podkreślając ich wyjątkowość. 

Niezmiennie wszystkie modele zostały wykonane w Polsce ze 100% naturalnych, włoskich jedwabi. Obok połyskującej satyny w subtelnym odcieniu złamanej bieli pojawiła się transparentna organza jedwabna. To lekka tkanina, z której powstał sensualny komplet bielizny idealny na noc poślubną. Zestaw dopełnia długi szlafrok à la peniuar wykończony ozdobnymi rękawami i paskiem. Obok nich pojawił się bestsellerowe satynowe kimono, a także premierowe halki w wersji mini i maxi. Dzięki cięciu ze skoku delikatnie otulają sylwetkę, tworząc zmysłowy krój. 

Kolekcja Bridal to również premierowe modele jedwabnych akcesoriów. Oprócz scrunchies wykonanych z organzy jedwabnej MOYE zaprezentowało subtelny welon oraz na-koczek. Dodatki pozwolą uzyskać delikatną i naturalną fryzurę ślubną. Obok nich pojawiły się podwiązki, a także jedwabna maska na oczy i poszewka na poduszkę.

Założycielki MOYE zadbały również o odpowiednią oprawę kolekcji. Modele pakowane są w eleganckie, białe pudełka wykończone złotymi elementami lub bawełniane woreczki w naturalnym odcieniu. Każdy element kolekcji to idealny prezent dla Panny Młodej ceniącej kunszt wykonania oraz piękno prostoty.

Kolekcja dostępna jest na www.moyestore.com i w warszawskim butiku marki przy ul. Okólnik 9a/11.

_______

treść i zdjęcia: materiał prasowy