Trendy w makijażu na jesień 2021 - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Trendy w makijażu na jesień 2021

Trendy w makijażu na jesień 2021

Wreszcie wszyscy możemy się radować: nadszedł czas, aby ponownie zacząć nosić makijaż. Po roku spędzonym w domu i lecie zbyt gorącym na cokolwiek więcej niż krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym, miłośnicy makijażu odkurzają pędzle, oczyszczają akcesoria i przygotowują się na jesień pełną zabawnego makijażu. To idealna okazja do tego, by przedstawić pięć największych trendów w makijażu na ten sezon!

1.Graficzne linie

Można wybierać spośród prostych, idealnych czarnych linii lub asymetrycznych kształtów, ale trend graficznej linii jest świetnym oraz odważnym wyborem na jesień.

2.Wyraziste kolory

Ponieważ oczy znalazły się w centrum uwagi ze względu na obecną sytuację, kolejnym trendem, który podmije kolejne tygodnie staną się wyraziste kolory na powiekach.  

3.Makijaż monochromatyczny

Złote, brzoskwiniowe, zarumienione jagodowe, czy wampirze śliwkowe odcienie to super zabawne tony, które podnoszą poprzeczkę na jesień. 

4.Smokey Eyes

Podkręć temperaturę seksownymi, zmysłowymi oczami w typie smokey tej jesieni. Jest to dobry wybór na ten czas, ale warto go wzmocnić, rozmazując ​​podkładkę lub używając głębokich odcieni, takich jak fiolet lub dodając do miksu metaliczne cienie do powiek. 

5.Ciemniejsza konturówka do ust

To był silny trend w latach 90-tych. A teraz znów powraca i staje się popularnym sposobem na malowanie ust.