La grande bellezza. Włoski klimat w kampanii 303 Avenue na sezon AW 21 - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • La grande bellezza. Włoski klimat w kampanii 303 Avenue na sezon AW 21

La grande bellezza. Włoski klimat w kampanii 303 Avenue na sezon AW 21

 

Położone w północno zachodniej części Lombardii Jezioro Como jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc w całych Włoszech. To właśnie tu, w scenerii urokliwych, położonych u jego wybrzeża miasteczek uchwycona została najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja marki 303 Avenue.

Wybór na to miejsce padł nieprzypadkowo. To właśnie z północnych Włoch pochodzą tkaniny, z których powstała nasza najnowsza kolekcja. Jesienią w sklepach znajdziemy wełniane swetry i płaszcze, marynarki z kaszmirem, klasyczne sukienki z szlachetnej wiskozy czy eleganckie zestawy. W tym sezonie wracają też charakterystyczne dla marki kardigany. Jesienią dziewczyna 303 Avenue łączy je z podkreślającymi sylwetkę sukienkami na ramiączkach. Powróci także kultowy już trencz, odporny na jesienne deszcze.

W najnowszej kolekcji stonowane kolory przełamie najmodniejsza w tym sezonie zieleń oraz głęboki granat. Kolory tak często spotykane w bajkowych krajobrazach Como. Większość zdjęć powstała aparatem analogowym. Autorem fotografii jest Adam Cekiera. Twarzą kampanii Jesień/Zima 2021 została pochodząca z Holandii modelka Chelsey Weimar.