Trening w Warszawie, czyli jakie studia warto odwiedzić? - issue27.pl
 • ZDROWIE  • FIGURA  • Trening w Warszawie, czyli jakie studia warto odwiedzić?

Trening w Warszawie, czyli jakie studia warto odwiedzić?

 

Śnieg, niska temperatura i krótkie dni zdecydowanie nie zachęcają do treningów na zewnątrz. Na czas zimowych miesięcy warto rozejrzeć się za ciekawych zajęciami w studio. A w Warszawie funkcjonuje wiele takich miejsc, w których można potrenować, poza siecówkowymi siłowniami. Poniżej przygotowałyśmy dla Was listę kilku miejsc, które warto odwiedzić. 

1/ Hell Yeeeah Pole Dance Studio

W tym miejscu może trenować każdy, niezależnie od predyspozycji wiekowych czy umiejętności sportowych. Dziewczyny tworzą świetną atmosferę, dzięki czemu czuć  tutaj iście domową atmosferę. Poza pracą nad sylwetką na zajęciach pole dance, możecie również zapisać się na  stretching, podczas którego pracujecie nad zwiększeniem swoich zakresów i rozluźnieniem mięśni. 

Adres: Nowowiejska 1/3/lok.13

2/ Yoga Beat Studio

Yoga Beat ma 2 lokalizacje na terenie Warszawy. Jedno studio znajduje się w Śródmieściu, a drugie na Mokotowie. W ofercie znajdziecie zróżnicowane pod względem intensywności zajęcia jogi, pilatesu, stretchingu oraz barre, czyli ćwiczenia inspirowane baletem. 

Adres: Wilcza 46 i Kielecka 23

3/ Balance Studio

Jeśli marzyłaś kiedyś o zostaniu baletnicą to jest to miejsce stworzone dla Ciebie! Prowadzone zajęcia to kombinacja baletu, pilatesu, jogi i fitnessu. Ćwiczenia zostały zaprojektowane pod okiem specjalistów, w ten sposób, aby poprawić elastyczność ciała oraz wzmocnić mięśnie. 

Adres: Mokotowska 55/23

4/ Core Studio

To jedno z tych miejsc, w których do ćwiczeń wykorzystuje się specjalne urządzenia zaprojektowane specjalnie do tego typu zajęć i ćwiczeń. Treningi prowadzone są zgodnie z myślą Josepha Pilatesa, czyli pomysłodawcy pilatesu. 

Adres: Sułkowicka 2/4

5/ Poczuj ciało

Ogromną zaletą tego studio są bardzo kameralne grupy, dzięki czemu każdy ma możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem i dopasowania ćwiczeń do ich możliwości podczas trwania zajęć. 

Adres: Rzymska 22

6/ Fenix Lady

Jeśli joga czy pilates są dla Ciebie za mało dynamiczne to może warto spróbować bardziej energicznych zajęć  boksu? Podczas tych sesji nie tylko poprawisz swoją kondycję fizyczną, koordynację ruchową i wydolność organizmu, ale także rozładujesz napięcie po całym dniu czy tygodniu. 

Adres: ul. Jagiellońska 7 

_______