5 uroczych i wygodnych stylizacji idealnych do noszenia w świąteczny poranek - issue27.pl
 • MODA  • 5 uroczych i wygodnych stylizacji idealnych do noszenia w świąteczny poranek

5 uroczych i wygodnych stylizacji idealnych do noszenia w świąteczny poranek

 

W ten magiczny, świąteczny poranek mamy w głowie prezenty, zapach potraw i jodły. I nie zapominajmy jednak o potrzebie odpowiedniego zaprezentowania się po przebudzeniu.

Chociaż nie ma nic złego w krzątaniu się przy choince w ulubionej parze okazjonalnych piżam, to rozumiemy również pragnienie wyglądania schludnie. Niezależnie od tego, czy masz w rodzinie małe dzieci, które błagają Cię o przyjście i oglądanie, jak otwierają prezenty, czy też Twoja nieokiełznana świąteczna radość każe Ci zacząć dzień wcześniej, wiemy aż za dobrze, że sztuką jest nie wyglądać jak osoba, która przed chwilą wytoczyła się z łóżka – nawet jest tak rzeczywiście było 🙂

Zatem możesz już teraz przygotować takie kompozycje strojów, by w świąteczny poranek wyglądać uroczo, a jednocześnie czuć się komfortowo podczas uroczystości w otoczeniu bliskich.

1.Kardigan i jeansy

W tym wypadku stawiamy na podstawowe elementy garderoby, takie jak dżinsy i kardigan, z kilkoma eleganckimi, ale wygodnymi dodatkami.  Jeśli urządzasz bożonarodzeniowy poranek w swoim domu, to kapcie z owczej skóry świetnie się sprawdzą.

2. Spodnie ze sztucznej skóry i świąteczny sweter

Spodnie ze sztucznej skóry dodają szyku każdemu stylowi i są zaskakująco wygodną opcją. Połącz je ze swetrem w świątecznym lub takim w zimowym kolorze i mokasynami, a gwarancja szykownego wyglądu i komfortu gwarantowana.

3.Zestaw z dzianiny i kapcie

Jeśli spędzasz spokojny świąteczny poranek w domu, w pełni wykorzystaj sytuację i chwyć swoje najprzytulniejsze ubrania. Dodaj świąteczne bambosze, aby zestaw wyglądał jeszcze bardziej domowo i przytulnie.

4. Sweterkowa sukienka ze świątecznym detalem

Jeśli musisz wyjść z domu w świąteczny poranek i chcesz ulepszyć swoją stylizację, to nie ma lepszej opcji, niż wybranie sukienki w formie przedłużonego swetra. Możesz dodać do tego jeszcze bardziej świątecznego charakteru dzięki kultowemu szalikowi w kratę i zachować szykowny komfort dzięki oversizowej kurtce.

5. Świąteczny sweter i kapcie

Nic tak nie oddaje klasycznego ducha Bożego Narodzenia jak świąteczny sweter. Noś go z modną parą dżinsów w typie mom, aby uzyskać niewymuszony wygląd na poranki przy choince. Alternatywnie możesz zestawić go także z parą stylowych spodni dresowych w modnym, kremowym odcieniu.