5 modnych stylizacji sportowych - issue27.pl
 • MODA  • 5 modnych stylizacji sportowych

5 modnych stylizacji sportowych

 

Ostatnie dwa lata bardzo wpłynęły na sposób w jaki się ubieramy. Chociaż gorączka motywów w klimacie lat 90. sprawiła, że wiele z nas chce ubierać się jak w tamtych czasach, to w 2022 roku, jedna szkoła myślenia okazała się trwać na dobre: nie ma złej pory na ubranie sportowej stylizacji.

Podczas gdy legginsy i dresy były kiedyś uważane za ubrania domowe, celebryci oraz media społecznościowe pokazały nam, że kiedy je odpowiednio wystylizujemy, mogą być dobrym szkieletem dla stroju. Sprawiają, że nasze zestawienia prezentują się bezwysiłkowo, szykownie i po prostu fajnie.

Niezależnie od tego, czy rzeczywiście wybierasz się na trening czy po prostu chcesz wyglądać stylowo i czuć się komfortowo, odłóż dżinsy z powrotem do szafy i skup się na wygodzie. Przedstawiamy 5 pomysłów na modne, sportowe stylizacje.

1. Bluza i trencz

Trencz ma w sobie to “coś”, co sprawia, że dosłownie wszystkie ubranie, jakie z nim łączymy wyglądają elegancko.

2. Puchowa kamizelka i spodnie

Chodzi nam o magię jaką jest kamizelka puchowa zwłaszcza wiosną, kiedy chcemy nosić ubrania na ciepłą pogodę, ale jeszcze nie możemy. Ukochane w tym sezonie spodnie z szerokimi nogawkami, puchowa kamizelka i ulubione okulary przeciwsłoneczne oddają esencję stylizacji po pracy, o której wszyscy marzymy.

3. Dopasowany dres i pluszowy płaszcz

Dopasowany dres, pluszowy płaszcz i ulubione złote kolczyki. Rezultat? Klimat It-girl, który wszyscy staramy się naśladować za każdym razem, gdy wychodzimy z domu.

4.Bluza, czapka i płaszcz w karmelowym kolorze

Jest coś intrygującego w zestawieniu płaszcza w kolorze wielbłąda z bardziej swobodnymi elementami. Całość sprawia, że czujesz się jak najfajniejsza dziewczyna na ulicy — zwłaszcza z czapką i tenisówkami.