Projekt plaża — jak szybko i skutecznie zadbać o skórę i sylwetkę? - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Projekt plaża — jak szybko i skutecznie zadbać o skórę i sylwetkę?

Projekt plaża — jak szybko i skutecznie zadbać o skórę i sylwetkę?

 

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wakacyjne plany wyjazdowe. W tym okresie coraz częściej zaczynamy szukać zabiegów, które skutecznie ujędrniają nasze ciało. Czy jednak istnieje metoda, która w szybki i bezinwazyjny sposób wygładzi skórę, zniweluje cellulit i odejmie kilka centymetrów? Na to pytanie odpowiada Monika Wańtuchowicz, kosmetolog i pomysłodawczyni kliniki Wellness Empire.

W okresie wiosenno-letnim dostaje najwięcej zapytań o zabiegi ujędrniające ciało, a szczególnie uda, pośladki i brzuch

— rozpoczyna Monika Wańtuchowicz, kosmetolog i założycielka warszawskiej kliniki Wellness Empire.

I dodaje:

Niezmiennie powtarzam, że piękne i zdrowe ciało to efekt wielu zmiennych, choćby odpowiednio zbilansowanej diety, czy regularnej aktywności fizycznej i innych. Możemy jednak wspomóc dbałość o sylwetkę skutecznymi metodami w gabinecie kosmetologa. Do nich należy zabieg endermologii. To absolutny hit wśród kuracji na ciało. Umożliwia osiągnięcie gładkiej skóry i ujędrnienia całkowicie nieinwazyjnie.

Endermologia — ujędrniający hit

Endermologia Alliance to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez francuską firmę LPG. Umożliwia naturalną i bardzo komfortową dla pacjenta metodę stymulacji skóry. Urządzenie mimo tego, że posiada jedną głowicę, działa na ciało, aż na trzech płaszczyznach: miejscowo redukuje nadmierną ilość tkanki tłuszczowej, niweluje cellulit i ujędrnia skórę, pobudzając tym samym produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. 

Dodatkowo zabieg pozytywnie wpływa na poprawę krążenia krwi, hamuje zatrzymywanie się wody w organizmie oraz likwiduje powstałe obrzęki. Ze względu na swoje działania dedykowany jest nie tylko osobom pragnącym wymodelować swoją sylwetkę, ale również daje doskonałe rezultaty przyszłym i świeżo upieczonym mamom. 

Kuracja endermologii Alliance polega na wykorzystaniu głowicy, której rolka została wzbogacona o zmotoryzowaną klapkę, dzięki czemu możliwa jest szybka i głęboka ingerencja w tkankę. Podczas kuracji stosuje się zmienne ciśnienia, dające uczucie podobne do masażu, a co za tym idzie, niesie za sobą działania relaksujące. Całość odbywa się w przeznaczonym do endermologii stroju.

To prawdziwy fitness dla skóry, który pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty już po kilku zabiegach. Endermologię nazywam też często zabiegiem ,,projekt lato”, bo świetnie przygotowuje ciało, np. na plażę. Co ważne działaniom nie towarzyszy uczucie dyskomfortu, a przyjemny relaks. Bardzo istotną kwestią jest również to, że endermolgia jest w stu procentach bezpieczna i przede wszystkim bardzo skuteczna. Metoda ta jest dedykowana zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

— dodaje właścicielka Wellness Empire. 

Jak często powinniśmy wykonywać zabieg? Endermologię należy wykonywać około dwóch razy w tygodniu przez minimum cztery tygodnie. To jednak specjalista podczas konsultacji dobiera dedykowaną liczbę zabiegów i ich częstotliwość. Dla utrwalenia efektów warto odbyć serię przypominającą — mniej więcej dwa razy w roku.

Uwaga niespodzianka! Już teraz na hasło: WellnessEndermologia otrzymujesz 10% zniżki na zabieg endermologii w gabinetach kliniki Wellness Empire . Koniecznie poinformuj w recepcji kliniki, że posiadasz kod zniżkowy i skorzystaj z promocji!

___

Treść: materiał partnera