Połącz siły i motywację! - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Połącz siły i motywację!

Połącz siły i motywację!

Obudź w sobie wewnętrzną moc i zadbaj o zdrowie. Podejmij dawno zaplanowane działania i realizuj wyznaczone sobie cele z motywatorem na nadgarstku.  

Wyobraź sobie, jak to będzie, kiedy uda Ci się zrealizować postawione sobie cele. Nic tak silnie nie motywuje, jak osiąganie krok po kroku tego, co zamierzone. Każdego dnia stawaj się sędzią własnych osiągnięć. Smartwatch FitBit pomoże Ci robić postępy, a także zadba o Twoje zdrowie. Informacje, które zbiera są odpowiednio przetwarzane, by wspomagać organizm każdego dnia. I nie jest ważne, w jakim jesteś wieku. Znajdź odpowiedni model dla siebie, a przekonasz się, że asystent, który towarzyszy Ci przez całą dobę, wskaże Ci właściwą drogę do osiągnięcia zdrowego trybu życia, a także ułatwi niektóre czynności.
Time Trend/FitBit

Time Trend/FitBit

Moda na zdrowe jedzenie

Kierujesz się opiniami, że do pełni zdrowia wystarczy odpowiednio zbilansowana dieta? To na pewno jeden z kluczowych czynników decydujących o kondycji naszego organizmu, ale nie jedyny. Ruch, sen, poziom stresu nie pozostają obojętne. Zadbaj o równowagę i dostarcz sobie wszystkiego w odpowiedniej ilości. Smartwatch FitBit model Charge 5 może mieć znaczący wpływ na samopoczucie. To zaawansowane urządzenie, które dostarczy Ci cennych informacji na temat kondycji. Połącz go ze swoim ciałem, a pomoże zadbać o Twoje zdrowie. Wbudowane czujniki potrafią wykryć czynniki stresogenne, co w dłuższej perspektywie pozwoli na lepsze kontrolowanie komfortu psychicznego. Połączenie z aplikacją Fitbit oraz wbudowany GPS zarejestrują każdą aktywność. Pozwoli to na analizowanie tego, co najlepiej Ci służy. Dzięki temu możesz podejmować wyzwania i obserwować swoje postępy. Wszystko zapisane jest w jednym miejscu, do którego masz dostęp non stop.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Wraz z wiekiem rośnie ryzyko niektórych chorób, zwłaszcza związanych z sercem. Regularny pomiar kluczowych dla organizmu czynników pozwala wcześniej wykryć ewentualne problemy ze zdrowiem. Teraz ze smartwatchem FitBit Sense możesz monitorować pracę serca 24h/dobę. Poziom ciśnienia, saturacji czy tętna są na bieżąco zapisywane i kontrolowane. Każde odchylenie jest wyraźnie komunikowane. Dodatkowo opcja monitorowania snu pozwala na sprawdzenie jego efektywności. Wypoczęty organizm ma więcej energii i szybciej się regeneruje, co ma znaczący wpływ na funkcjonowanie całego ciała.   
Time Trend/FitBit

Time Trend/FitBit

Kalendarz zawsze pod ręką

Kobiecy cykl wiąże się z dniami, które często nazywane są “trudnymi”. Samopoczucie jest zdecydowanie gorsze, brakuje energii i często pojawiają się dolegliwości bólowe. Ponieważ współczesna kobieta jest zabiegana to mały kalendarz, który podpowiada, że oto zbliża się ten niefortunny czas pozwoli jej lepiej się przygotować i zaplanować odpowiednio nadchodzące dni. To też nieoceniona pomoc dla osób zmagających się z pogorszeniem samopoczucia w czasie zmieniającej się pogody. Smartwatch FitBit Luxe pokazuje prognozę na najbliższe dni i w łatwy sposób możesz te informacje skorelować ze zmieniającym się ciśnieniem. Nie jest to lekarstwo na dolegliwości, ale w dłuższej perspektywie pozwala na lepsze poznanie własnego organizmu i odczytu niepokojących objawów.
Time Trend/FitBit

Time Trend/FitBit

Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka

Zapewnij sobie ciągły kontakt z dzieckiem oraz monitoruj jego aktywność. Z pomocą przyjdzie tu smartband FitBit Ace 3. Wytrzymała konstrukcja, czytelny wyświetlacz oraz silikonowe, wymienne paski sprawiają, że to urządzenie będzie idealnym kompanem przygód Twojej pociechy. Synchronizacja ze smartfonem pozwoli na łatwą komunikację. Wiadomości tekstowe będą pojawiały się na ekranie niezależnie czy telefon będzie akurat pod ręką czy schowany głęboko w plecaku. Teraz żaden komunikat nie pozostanie bez odzewu. W modelu Ace 3 znajdziesz szereg przydatnych funkcji. Możecie też podejmować wspólne, rodzinne wyzwania i zgarniać nagrody w postaci odznak!
Time Trend/FitBit

Time Trend/FitBit

Działaj na bieżąco

Każdy model smartwatcha FitBit ma możliwość połączenia z telefonem. Ułatwia to codzienne funkcjonowanie bez konieczności ciągłego zerkania na urządzenie mobilne. Kiedy tylko przyjdzie do Ciebie powiadomienie, czy to w formie sms czy wiadomości mailowej – natychmiast zostaniesz o tym poinformowany. Dzięki łączności bluetooth ze słuchawkami masz również możliwość słuchania ulubionych utworów podczas każdej aktywności. Przeglądanie playlisty z poziomu nadgarstka oraz sterowanie głośnością jest banalnie proste. Do tego komunikacja NFC daje Ci pełną swobodę podczas dokonywania płatności zbliżeniowych. Wystarczy przyłożyć zegarek do dowolnego terminala i uregulować rachunek szybko, bezpiecznie i wygodnie. 
Time Trend/FitBit

Time Trend/FitBit

Smartwatche FitBit dostępne są w salonach Time Trend oraz online na stronie timetrend.pl

____

Treść: materiał partnera