Żel intymny od Your KAYA. Naturalny wymiar przyjemności - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Żel intymny od Your KAYA. Naturalny wymiar przyjemności

Żel intymny od Your KAYA. Naturalny wymiar przyjemności

Jest wegański, w 98% naturalny, nie zawiera gliceryny, ma w składzie aloes, ekstrakt z nasion konopi, a jego opakowanie to szklana butelka z wygodną pompką. Czym jest? Oto najgorętsza premiera roku, czyli najnowszy produkt marki Your KAYA – delikatny żel intymny na bazie wody, z którym każda miłosna chwila upłynie pod znakiem naturalnej ochrony.

Jeśli jest produkt, na który klientki i klienci Your KAYA czekali z wypiekami na twarzy, to musi być to właśnie żel intymny: prawdziwie naturalny i na bazie wody, dzięki której formuła nie pozostawia plam, nie lepi się i z łatwością można ją zmyć ze skóry. Nie bez powodu to woda jest głównym składnikiem tego produktu – zgodnie z zamysłem sprawia, że nawilżenie jest zbliżone do naturalnego i zapobiega otarciom i suchości. Wrażliwa skóra na pewno doceni ten łagodny akcent. Do 98% składników pochodzenia naturalnego, które tworzą żel, zaliczają się również aloes i ekstrakt z nasion konopi. Mają one właściwości kojące, nawilżające i regenerujące, czyli wszystko to, czego potrzeba ciału w chwilach czułości.

Warto również wspomnieć, że żel intymny Your KAYA nie zawiera drażniących konserwantów, substancji zapachowych, barwników czy gliceryny, która często sprzyja powstawaniu infekcji okolic intymnych. Produkt jest bezpieczny i będzie odpowiedni dla osób, których skóra do tej pory miała nieprzyjemne doświadczenia z popularnymi, drogeryjnymi lubrykantami. Jego pH dostosowane jest do środowiska pochwy i można stosować go z silikonowymi zabawkami oraz prezerwatywami – użytkowniczkę lub użytkownika ogranicza więc tak naprawdę tylko i wyłącznie fantazja.

___

Treść i zdjęcia materiał partnera