7 pomysłów na randkę, która nie zrujnuje Twojego budżetu - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • 7 pomysłów na randkę, która nie zrujnuje Twojego budżetu

7 pomysłów na randkę, która nie zrujnuje Twojego budżetu

Kiedy dwoje ludzi zaczyna się spotykać, często wiele wspólnych wieczorów randkowych kończy się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest spędzanie wieczoru na kolacji z drinkami i późniejszym zamawianiem Uberów. Ta opcja powtarzana coraz częściej sprawia, że trzeba zacząć sięgać głębiej do kieszeni.

Drugi wariant to wyszukiwanie filmu do obejrzenia i zasypianie w pierwszych minutach jego trwania. Jak zatem wybrnąć z tego schematu, aby nie zrujnować budżetu oraz nie popaść w rutynę już na pierwszych randkach? Odpowiedź jest prosta – wspólna burza mózgów oraz wymyślanie ciekawych pomysłów na spędzenie czasu, które zapewnią rozrywkę i pomogą nawiązać lub umocnić więź.

Umawianie się z drugą połówką, bez względu na to, jak długo jesteście razem, jest idealną i niezbędną okazją do zresetowania, dbania o relację i (ponownego) zakochania się. W pozostając w duchu utrzymywania świeżości w związku bez narażania finansów, przedstawiamy 7 pomysłów na niskobudżetowe randki.

1. Piknik w parku

Chwyć ulubiony koc plażowy i wyjdź na zewnątrz. Piknik w pobliskim parku lub jeśli masz szczęście, na lokalnej plaży, to jeden z najbardziej romantycznych, ale także niedrogich pomysłów na wieczor randkowy. Zapewnia intymną, ale przytulną i swobodną atmosferę.

2. Wycieczka do muzeum

Odwiedzenie muzeum to zwykle niedroga opcja. Jest także świetnym sposobem na cieszenie się sztuką oraz kulturą we dwoje. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się odwiedzić galerię sztuki, nauki, historii czy techniki, na pewno znajdziesz muzeum, które serwuje także koktajle po godzinach.

3. Ugotujcie razem obiad w domu

Wspólne gotowanie to jedna z najłatwiejszych i najprzyjemniejszych randek wszech czasów. Chociaż od czasu do czasu fajnie jest wyjść razem do restauracji, to przyrządzanie potraw z partnerem jest również niezwykle ciekawe. Niezależnie od tego, czy rzucisz sobie wyzwanie, aby wypróbować nowy przepis, czy odtworzyć danie z ulubionej restauracji, to przyda się kieliszek dobrego wina i przygotujcie się na romantyczny wieczór.

4. Wybierz się na spacer lub wędrówkę na łonie natury

Gdy poczujecie się już ze sobą komfortowo, spacer na łonie natury lub wędrówka to zawsze dobry pomysł. Chodzenie, rozmowa i flirtowanie wśród ćwierkających świerszczy i skrzypiących liści pod naszymi stopami to pomysł na dobrą zabawę i zbliżenie się do siebie. Wyrwijcie się z codziennej rutyny, oddajcie się rozmowie i ruszajcie w trasę!

5. Podziwianie gwiazd

Czy jest coś bardziej filmowego niż obserwowanie gwiazd z kimś, kogo kochasz? Przytulanie pod gwiazdami i wskazywanie ulubionych konstelacji pod kocem wszechświata to jedne z najbardziej intymnych chwil, jakie możecie razem przeżyć.

6. Nauczcie się razem czegoś nowego

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na kurs, czy tutorial online, to wspólne uczenie się czegoś nowego- gotowanie, malowanie, tenis, wspinaczka skałkowa, czy garncarstwo itp., to zawsze świetne doświadczenie, które na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach.

7. Zorganizuj noc gier

Dowcipne, konkurencyjne przekomarzanie się to jeden z wielu języków miłości. Nie jest więc niespodzianką, że organizacja nocy gier z drugą połówką może stać jednym z ulubionych sposobów na spędzanie weekendów.