Nowość! Elgydium Style Profesjonalna eco szczoteczka do zębów z recyklingu - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Nowość! Elgydium Style Profesjonalna eco szczoteczka do zębów z recyklingu

Nowość! Elgydium Style Profesjonalna eco szczoteczka do zębów z recyklingu

 

Wpływ działalności człowieka na klimat i nasze otoczenie ma znaczenie. Dbanie o środowisko to kwestia, którą interesuje się coraz więcej osób. Chętniej szukamy sposobów na to, jak w codziennym życiu zaszczepiać w sobie nawyki eco friendly. W duchu właśnie takich świadomych zmian powstała nowa, profesjonalna szczoteczka do zębów Elgydium Style. 

Model ten odpowiada na potrzeby otoczenia oraz osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą i wcielają do swojego stylu życia nawyki sprzyjające kształtowaniu ekologicznej postawy. Redukcja ilości produkowanych odpadów z pewnością zalicza się do takich zachowań. Właśnie z taką intencją powstała szczoteczka do zębów ELGYDIUM Style. 

Wykonanie przyjazne środowisku

Szczoteczkę wyprodukowano z surowców z recyklingu oraz nadających się do ponownego przetworzenia w procesie odzyskania i ponownego wykorzystania odpadów. Jej włosie wykonano z włókien w 100% pochodzenia roślinnego na bazie oleju rycynowego. Szczoteczka zapakowana jest w pudełko kartonowe z recyklingu.

Skuteczne mycie 

Jednak proekologiczny design i wykonanie szczoteczki to nie wszystkie jej zalety. Elgydium Style pomaga także skutecznie dbać o zdrowie jamy ustnej. Włosie ma falisty kształt, co ułatwia skuteczne usuwanie nagromadzonej płytki nazębnej. 

Szczoteczka do zębów ELGYDIUM Style dostępna jest w dwóch rodzajach twardości włosia: średnia i miękka. Do wyboru są cztery kolory rączki: brązowy, różowy, szary i czarny oraz dwa odcienie włosia: czarne i białe. 

Specjalistyczne szczoteczki i pasty do zębów marki ELGYDIUM dostępne są w aptekach stacjonarnych i internetowych oraz w wybranych gabinetach stomatologicznych.

___

treść: materiał partnera