Jak subtelnie zmienić wystrój domu na jesień - issue27.pl
 • TRENDY  • Jak subtelnie zmienić wystrój domu na jesień

Jak subtelnie zmienić wystrój domu na jesień

 

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa/y na to, aby w Twoich wnętrach zapanował iście jesienny klimat, to istnieje kilka subtelnych sposobów na wprowadzenie przytulnej atmosfery w domowej przestrzeni. Poniżej znajduje się sześć prostych sposobów na zmianę wystroju z letniego na jesienny.

1.Pościel

Żegnajcie lekkie prześcieradła chłodzące. Warto przygotować się na nadchodzące coraz chłodniejsze noce. Sprawdzi się więc miękka bawełna, koc lub cieplejsza kołdra na łóżko. To sprawi, że sypialnia zyska ciepły i przytulny klimat.

WestwingNow

2.Wymień letnie kwiaty

Przez całe lato zaopatrywałam się w świeże kwiaty, w najróżniejszych odcieniach. Jednak gdy na zewnątrz się schładza, rozważam zamianę kwiatów na gałęzie, suszone kwiaty lub trawę pampasową. Oprócz tego, że są odpowiednie sezonowo, opcje te mogą być wyjątkowo przyjazne dla budżetu, biorąc pod uwagę, że będą dobrze wyglądać przez wiele miesięcy.

3.Pamiętaj o kocach

Jeśli podobnie jak tak jesteś zmarzlakiem, to warto mieć koce w pobliżu. Pamiętaj, aby wybrać takie, które będą pasowały do wystroju Twojego domu, co dodatkowo uprzytulni wnętrze.

4.Wprowadź jesienne zapachy

Świece o zapachu dyni są z pewnością jedną z najlepszych części jesieni, jednak oprócz nich świetnie sprawdzą się również te o zapachu drzewa sandałowego lub korzenne.

5.Świeczniki

Są koniecznością w jesiennym wystroju domu. Świetnie sprawdzą się te mosiężne piękności, które naprawdę możesz eksponować w dowolnym miejscu! Będą się uroczo prezentować na kuchennym blacie, stoliku kawowym, wózku barowym. Aby dopełnić jesienny klimat, weź kilka świeczek stożkowych w ładnym jesiennym odcieniu, takim jak pomarańcza lub intensywny burgund.

6.Poszewki na poduszki

Poszewki na poduszki ułatwią zmianę wystroju salonu, kiedy tylko masz na to ochotę. Na wczesną jesień najlepsze są neutralne odcienie – aksamit i nastrojowa zieleń lub rdzawe barwy mogą pojawić się później w sezonie.