4 cechy idealnej koszuli według marki Vennbos - issue27.pl
 • MODA  • 4 cechy idealnej koszuli według marki Vennbos

4 cechy idealnej koszuli według marki Vennbos

 

Materiał sponsorowany

 

Wszystkie doświadczyłyśmy tego nieprzyjemnego momentu, kiedy stając przed szafą stwierdzamy, że nie mamy się w co ubrać.  Otwierasz ją i natychmiast pojawia się panika. Stos ubrań na łóżku wciąż rośnie, odzwierciedlając wewnętrzny chaos i poczucie bezradności. Jest jednak element garderoby, który zawsze się sprawdzi – biała koszula, zapinana na guziki. W naszym tekście przeczytacie o 4 cechach idealnej koszuli według polskiej marki Vennbos.

Założycielki marki zapoczątkowały nowy rozdział w życiu damskiej koszuli. Rozpoczęły więc prace nad stworzeniem modelu idealnego. Zadbały o takie aspekty, jak: 

1.Najlepsza jakość

Dziewczyny doskonale zdają sobie sprawę, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość materiałów. Postanowiły więc poszukać tkanin, które spełnią wysokie oczekiwania. W efekcie, koszule Vennbos powstają z najlepszych materiałów sprawdzanych z Włoch. Postanowiły zaufać tradycyjnej firmie, z wieloletnią tradycją, działającą już od 1876 roku. 

Nie tylko tkaniny wyróżniają się jakością. Detale takie, jak guziki, czy fiszbiny wykonano z naturalnej masy perłowej, dzięki temu koszula wygląda stylowo i luksusowo. Ponadto, marka nie musi korzystać z plastikowych elementów dekoracyjnych i przyczyniać się do produkcji plastiku. 

2.Krawiectwo najwyżej klasy 

Koszule marki Vennbos powstają przy pomocy wykorzystania technik krawieckich o najwyższych standardach. Do ich uszycia wykorzystuje się gęsty ścieg, szwy bieliźniane, wzmacniane od spodu guziki. 

3.Projekt, który się nie rozpina

Z pewnością nieraz już doświadczyłaś sytuacji, kiedy niechcący rozpięła się bluzka. Koszule Vennbos zaprojektowano w taki sposób, aby uniknąć tych kłopotliwych sytuacji. Specjalne guziki wszywane są metodą, która zapobiega odstawaniu na biuście. 

 

4.Lokalna produkcja

Każdy model powstaje w polskiej szwalni. Pracują nad nimi doświadczone krawcowe i szwaczki, które mają nawet 30 letnie doświadczenie w swoim zawodzie. Dzięki temu, mamy pewność, że powstały model wykonano starannie i z pasją. 

Koszule Vennbos wyróżniają się na polskim rynku i z powodzeniem podbijają serca klientek. Projekty marki dostępne są na stronie: Vennbos.com