10 pomysłów na jasne, letnie paznokcie - idealne na lato! - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • 10 pomysłów na jasne, letnie paznokcie – idealne na lato!

10 pomysłów na jasne, letnie paznokcie – idealne na lato!

 

Piękna, słoneczna aura pobudza apetyt na soczyste kolory lata.  Jasne i wyraziste odcienie wprowadzają zaraźliwą radość, której nawet wielbicielki neutralnego stylu nie mogą się oprzeć. Letni sezon to dobry czas na eksperymenty, zwłaszcza jeśli mają dawać szczęście!

Mając to na uwadze, robimy sobie przerwę od dzielenia się najnowszymi trendami w manicure, aby zamiast tego podzielić się 10 pomysłami na jasne paznokcie, idealne na lato. Nawet jeśli zwykle wybierasz neutralne odcienie, musisz przynajmniej wypróbować niektóre z poniższych kolorów.

1. Jasnoczerwony

Czerwień to klasyczny wybór na każdą porę roku, ale w tym sezonie szczególnie podoba nam się bardziej żywa wersja tego odcienia.

2. Jasne pomarańczowe akcenty

Masz problem z wyborem między francuskim manicure lub wzorkami? Już nie musisz. Mieszaj i połącz dowolny styl z tym samym odcieniem lakieru do paznokci, aby uzyskać wyjątkowy, ale spójny wygląd. Każdy kolor się nada, ale kto nie kocha neonowego pomarańczu latem?

3. Błyszczący jasnożółty

W naszym klimacie jest tak, że nie widzimy słońca długo, dlatego chętnie sięgamy po inspirowaną słońcem żółć na paznokciach, aby jak najlepiej go wykorzystać. Aby podnieść poprzeczkę, zacznij od żółtego lakieru bazowego i nałóż błyszczący lakier lub chromowany proszek, aby nadać im połysk. Jeśli chcesz ubrać się na żółto, ale nie wyróżniać się aż tak bardzo, wybierz delikatniejszy odcień – cytrusowo-żółty.

4. Cytrusowo-limonkowy

Paznokcie squoval są teraz modne, podobnie jak ten odcień zieleni. Jest nieco bardziej limonkowy niż klasyczna jasna zieleń. Jeśli chcesz się wyróżnić, a jednocześnie pozostać na czasie, ten manicure jest dla Ciebie!

5. Podwójna neonowa końcówka

Ten manicure z podwójną linią nadaje subtelny klimat i będzie świetnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych.

6. Jasny niebieski

W tym roku wszystkie odcienie niebieskiego są modne, a ten sprawia, że mam szczególną ochotę na słodkie nic nierobienie przy basenie i rozkoszowanie się promieniami słońca.

7. Jasny fiolet

Apetyczny odcień winogron jest niezwykle kuszący w tym sezonie!

8.Fuksja

Film Barbie to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego lata. Nie przegap więc okazji, by zrobić różowe paznokcie w lipcu, kiedy film wejdzie do kin. Wraz z premierą, ten odcień stanie się hitem.

9.Mieszaj i dopasowuj

Chcesz czegoś jeszcze bardziej zabawnego i zabawnego? Zabaw się kolorami i wzorami na paznokaciach,  aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju wygląd, o który wszyscy będą Cię pytać. 

10.Tęcza

To prawdopodobnie najjaśniejsze, najodważniejsze tęczowe paznokcie, jakie kiedykolwiek widziałam, więc jeśli jesteś gotowa, by oprzeć się na neonowo jasnych letnich paznokciach, to jest manicure, którego potrzebujesz!