Neutrogena® Hydro Boost
. Nowa skala nawodnienia, nowy wymiar nawilżenia! - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Neutrogena® Hydro Boost
. Nowa skala nawodnienia, nowy wymiar nawilżenia!

Neutrogena® Hydro Boost
. Nowa skala nawodnienia, nowy wymiar nawilżenia!

materiał prasowy

 

 

Neutrogena® przedstawia kultową serię Hydro Boost® do pielęgnacji twarzy z nową formułą! Ulepszona receptura kosmetyków zawiera aż 20% więcej kwasu hialuronowego i została wzbogacona o elektrolity, aminokwasy, ceramidy oraz peptydy. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej i dłużej – aż do 72 godzin! – dbać o nawilżenie skóry i wzmacniać jej barierę ochronną.

O ile skóra potrzebuje odpowiedniego poziomu nawilżenia przez cały rok, o tyle latem wyjątkowo łatwo ją „odwodnić”. Wszechobecne promieniowanie UV przyspiesza jej starzenie, przez co traci jędrność i elastyczność, a wysokie temperatury i niska wilgotność mogą ją ekstremalnie przesuszyć. W efekcie teoretycznie młoda skóra może wyglądać o wiele starzej, niż wskazuje na to jej metryka. Dlatego kosmetyki nawilżające to must-have w każdej kosmetyczce, bez względu na wiek jej właścicielki. 

Specjaliści marki Neutrogena®, w nowej odsłonie kultowych już kosmetyków z linii Hydro Boost®, zastosowali wyjątkową formułę z kompleksem NMF, czyli naturalnym czynnikiem nawilżającym. Teraz to aż o 20% więcej kwasu hialuronowego wzbogaconego o elektrolity i aminokwasy. Efekt? Aż 6 razy więcej nawodnienia i o 80% silniejsza bariera lipidowa skóry! Jak to możliwe? Kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgoć w skórze i zwiększyć jej poziom nawodnienia, aminokwasy odbudowują i wzmacniają barierę ochronną, elektrolity zwiększają wchłanianie składników aktywnych, peptydy zaś stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a także przyspieszają procesy regeneracji i działają napinająco na skórę. 

W skład odświeżonej linii Neutrogena® Hydro Boost® do pielęgnacji twarzy wchodzą 3 produkty, a każdy z nich ma szklane opakowanie, które wraz z kartonikiem w pełni nadaje się do recyklingu.