Pierwszy ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka roślinnego od Sage Appliances - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Pierwszy ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka roślinnego od Sage Appliances

Pierwszy ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka roślinnego od Sage Appliances

Materiał reklamowy

 

Sage Appliances, kultowa globalna marka, która dostarcza konsumentom na całym świecie wielokrotnie nagradzane ekspresy do kawy, wprowadziła na rynek domowy ekspres do kawy nowej generacji, the Barista Touch Impress — pierwszy w swoim rodzaju, który zawiera ustawienia mleka roślinnego. 

Barista Touch Impress wprowadza nowe funkcje mleka roślinnego do technologii Auto MilQ, najnowocześniejsze rozwiązanie, które skutecznie i precyzyjnie spienia mleko owsiane, migdałowe, sojowe i bez laktozy zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. Coraz więcej, nie tylko wegan, sięga po mleka roślinne, szczególnie w połączeniu z kawą. Sage Appliances wprowadza na rynek to przemyślane i intuicyjne urządzenie, które samodzielnie rozpoznaje mleko roślinne.

The Barista Touch Impress posiada również nowy ekran dotykowy Barista Guidance, inteligentną technologię opracowaną przez Sage Appliances, aby wyeliminować złożoność wybierania ustawień ekspresu — podstawowy krok w opanowaniu idealnie zbalansowanego espresso. Barista Guidance intuicyjnie identyfikuje korekty wielkości mielenia w oparciu o przepływ ekstrakcji w czasie rzeczywistym i oferuje pomocne sugestie, aby zapewnić użytkownikowi uzyskanie idealnego efektu.

Opracowana przez inżynierów, projektantów i zespół ds. kawy speciality Sage Appliances, nowa funkcja AutoMILQ™ odzwierciedla rosnące zmiany w sposobie picia kawy. Mleka roślinne, ze względu na różną zawartość tłuszczu i białka oraz właściwości spieniania, są łatwiejsze do przegrzania niż tradycyjne mleko odzwierzęce. Nowa technologia Auto MilQ rozpoznaje te różnice i automatycznie kalibruje temperaturę, czas, powietrze i ciśnienie pary dla wybranego przez użytkownika mleka, aby zapewnić jedwabiście gładką “mikropiankę” dla doskonałej latte art i najlepszego smaku kawy za naciśnięciem jednego przycisku.

Dodatkowo, Barista Touch Impress posiada system Impress Puck firmy Sage Appliances z inteligentnym dozowaniem dla każdego rodzaju ziaren i wybranego rodzaju napoju. Dźwignia “wspomaganego ubijania” z boku urządzenia zapewnia spójne i precyzyjne ubijanie z obrotem baristy o 7º – tak jak profesjonaliści.  Podbijanie automatycznie poleruje powierzchnię krążka, co oznacza większą precyzję i mniej bałaganu.

Aby objąć całą rodzinę, Sage Appliances dodał również trzy nowe opcje napojów innych niż espresso do tego ekspresu: gorącą czekoladę, gorącą herbatę i babyccino.

Globalny dyrektor generalny Sage Appliances ds. kawy, zapewnia, że Barista Touch Impress jest ekscytującym dodatkiem do rozszerzającej się gamy domowych ekspresów do kawy firmy i oferuje niespotykane dotąd funkcje, takie jak ustawienia mleka roślinnego Auto MilQ i Barista Guidance. 

“Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i społeczności miłośników kawy specialty i z dumą wprowadzamy na rynek Barista Touch Impress” powiedział Psarologos, General Manager Engineering, Breville.

“Ponieważ mleko roślinne jest obecnie niezastąpioną częścią rytuałów kawowych wielu Australijczyków, nasza technologia Auto MilQ ułatwia teraz precyzyjne i skuteczne przygotowywanie alternatywnych mlek zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. To niezwykle ekscytujące, że jako pierwsi wprowadzamy tę funkcję na rynek”.

“W tym ekspresie debiutuje również ekran dotykowy Barista Guidance — technologia opracowana specjalnie w oparciu o opinie i prośby klientów. Wyeliminowaliśmy przypadkowość z procesu wybierania, a ekspres zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat wielkości mielenia, czasu ekstrakcji i nie tylko — to tak, jakbyś miał przy sobie doświadczonego baristę, który pomoże Ci udoskonalić kawę od początku do końca”.

 

Kluczowe cechy ekspresu do kawy Sage Appliances Barista Touch Impress:

 • Ekran dotykowy z funkcją Barista Guidance
 • System Impress Puck
 • Inteligentne dozowanie
 • Wspomagane ubijanie
 • Precyzyjny pomiar
 • Auto MilQ Teksturowanie mleka bez użycia rąk
 • Ustawienia mleka roślinnego
 • Europejskie żarna precyzyjne Baratza
 • 30 ustawień mielenia
 • Filtr 54 mm ze stali nierdzewna
 • System podgrzewania ThermoJet
 • Cyfrowa kontrola temperatury PID
 • Dedykowany wylew gorącej wody
 • Pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 340 g/12 uncji z nową, żebrowaną konstrukcją
 • Zbiornik na wodę o pojemności 2 l
 • Stal nierdzewna

Barista Touch Impress firmy Sage Appliances kosztuje 5999 PLN i jest już dostępny w całym kraju.

* Na podstawie informacji dostarczonych przez Dairy Australia, 2022, Jak wypada tradycyjne mleko w porównaniu z napojami roślinnymi? URL