Najnowsza odsłona kampanii "Pewni Ciebie" Pako Lorente - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Najnowsza odsłona kampanii “Pewni Ciebie” Pako Lorente

Najnowsza odsłona kampanii “Pewni Ciebie” Pako Lorente

Materiał promocyjny

 

Przygotowania do Świąt to jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej lubianych okresów w całym roku. Wizja czasu spędzonego z najbliższymi i wzajemnego obdarowywania się prezentami, potrafi rozczulić serca nawet największych twardzieli. Dlatego Pako Lorente, czyli jedna z najbardziej popularnych marek oferujących wysokiej jakości odzież dla mężczyzn, z radością ogłasza rozpoczęcie oficjalnego odliczania do Świąt! 

W ślad za hasłem najnowszej odsłony kampanii “Pewni Ciebie” Pako Lorente prezentuje sprawdzone i ponadczasowe meskie stylizacje na Święta. Marka nie tylko podkreśla pewność siebie i swoich odbiorców w zakresie mody męskiej, ale również zobowiązuje się do utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów oraz doskonałego serwisu.

Świąteczna kampania Pako Lorente to też zachęta do rozpoczęcia przygotowań do celebracji już dziś. Warto choćby teraz zastanowić się nad idealnym podarunkami dla najbliższych. Najwyższej jakości, pięknie zapakowane prezenty sygnowane marką Pako Lorente to must have pod każdą choinką w tym roku. 

Niezależnie od tego, czy poszukujemy eleganckiego garnituru, modnej koszuli czy designerskich akcesoriów w ofercie Pako Lorente znajdziemy wszystko, co potrzebne, by można było świętować w wyjątkowym stylu i uszczęśliwić najbliższe osoby. W kolekcji znaleźć można mnóstwo inspiracji, podkreślić pewność siebie
i sprawić, by te Święta były niezapomniane. W salonach Pako Lorente, których listę znajdziemy na stronie www.pakolorente.com czeka wspaniała obsługa, która nie tylko doradzi, jak się modnie zaprezentować przy wigilijnym stole, ale i jak dobrać odpowiedni prezent dla bliskich.