ANTEA – ponadczasowa elegancja i nowoczesny styl - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • ANTEA – ponadczasowa elegancja i nowoczesny styl
jan barba perfumy

ANTEA – ponadczasowa elegancja i nowoczesny styl

materiał partnera

 

Centrum miasta, lipcowy, sobotni poranek. Młoda kobieta w czerwonej sukni wraca do domu. Po drodze przystaje przy witrynach zamkniętych sklepów, butików i pracowni rzemieślniczych. W końcu znajduje otwarte drzwi niewielkiej perfumerii niedaleko głównej ulicy. Wychodząc z niej, pozostawia za sobą świeżość poranka, elegancję nocnej kreacji i tajemniczy zapach. Poznajcie ANTEĘ.

ANTEA to luksusowa i wyrafinowana woda toaletowa dla odważnych, która łączy w sobie ponadczasową elegancję z nowoczesnym stylem. Przyciąga uwagę i nadaje ton swoim głębokim, trwałym aromatem.

jan barba perfumy

Inspiracją do powstania zapachu był obraz „Antea”, włoskiego artysty Parmigianino. Przedstawia on młodą kobietę o wyrafinowanej urodzie. Artysta ukazał kobietę w subtelny sposób, z delikatnymi rysami twarzy, elegancko ułożonymi włosami i łagodnym spojrzeniem. Ubrana w piękną ozdobną suknię co podkreśla jej status społeczny i wyrafinowany gust. Cała kompozycja emanuje spokojem i harmonią, nadając obrazowi niezwykłą elegancję i wdzięk. Antea jest często postrzegana jako ikona kobiecej urody
i wdzięku w malarstwie renesansowym.

„Woda toaletowa ANTEA została stworzona tak, aby odzwierciedlić te same cechy: subtelność, elegancję i ponadczasowe piękno”

mówi Bartosz Puzio, twórca zapachu i „nos” JAN BARBA. 

To zapach dla osób, które pragną wyrażać swoją wyjątkowość i zmysłowość. Zapach, który pozostaje w pamięci, tak jak obraz Antei pozostaje na płótnie, niezapomniany i pełen wdzięku”.

ANTEA dołączyła do rodziny wód toaletowych (eau de toilette | EDT), obok zapachów AIYOKU i OLYMPIA. Tworzone przez Bartosza Puzio wody toaletowe są lekkie, subtelne i pięknie otulają zmysły wyjątkowymi aromatami, dostarczając unikalnych doznań olfaktorycznych. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JAN BARBA (@janbarba_)

 

AIYOKU łączy w sobie świeżość cytrusowych nut z drzewnymi, mchowymi tonami, natomiast OLYMPIA to owocowo-kwiatowa kompozycja, łącząca soczyste owoce z aldehydami i delikatnymi kwiatowymi akcentami. Dzięki lekkiej formule EDT świetnie sprawdzają się zwłaszcza latem, pozostawiając delikatną, świeżą projekcję zapachu.

Zapraszamy do odkrycia nowego zapachu ANTEA oraz pozostałych perfum z kolekcji JAN BARBA, które są dostępne w autorskiej butikowej perfumerii przy ul. Kopernika 25 w Warszawie. Warto wejść do świata JAN BARBA i poznać kompozycje, które są hołdem dla elegancji, zmysłowości i ponadczasowego piękna.

Antea perfumy jan barba