Modnie i wygodnie w pracy - inspiracje z Pineterst - issue27.pl
 • TRENDY  • Modnie i wygodnie w pracy – inspiracje z Pineterst

Modnie i wygodnie w pracy – inspiracje z Pineterst

“Nie mam w co się ubrać!” – to chyba najbardziej znany kobiecy problem na świecie. Większość z nas przeżywa ten mały dramat codziennie rano bądź wieczorem przygotowując strój do pracy.

Biorąc pod uwagę dress code zawodowy i uczelniany, nie wszystkie opcje ubraniowe są dozwolone. Szorty, głębokie dekolty, czy duże rozporki w spódnicach i sukienkach możemy pozostawić na wieczorne tudzież weekendowe spotkania ze znajomymi. 

Zatem, jak się wystylizować, żeby wyglądać modnie a zarazem nie narazić naszych zawodowych znajomych na oglądanie nadmiernych ilości odsłoniętego ciała? 

Jeśli zdecydujemy się na ubranie spódnicy pamiętajmy, żeby długość była przynajmniej w okolice kolana. O dekoltach w przypadku bluzek i koszul możemy zapomnieć, dodatkowo starajmy się nie wybierać modeli nadmiernie eksponujących ramiona. W przypadku obuwia – sandały – zależy od firmy. Wolno założyć o ile jest powszechne przyzwolenie na zakładanie butów bez zakrytych palców, bądź pięt. 

W naszej galerii znajdziecie parę stylizacji, które udowodnią, że przestrzegając powyższych zasad również będzie wyglądać zjawiskowo!