Przegląd trendów z fashion weeków - jesień 2017 - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Przegląd trendów z fashion weeków – jesień 2017

Przegląd trendów z fashion weeków – jesień 2017

Streetstyle panujący na Nowojorskim, Londyńskim i Mediolańskim Fashion Week był wyjątkowo bogatym przeglądem obecnie panujących trendów, kolejny raz udowadniając, że współczesna moda nie ma żadnych ograniczeń. Standard to kombinacja intensywnych kolorów, jak na przykład niebieski z zielonym, fiolet z różem czy granatem, a brąz z karmelem. Nikogo też nie dziwiło łączenie kilku printów na raz, ten lansowany przez Gucci trend już dawno został oswojony przez ulicę.

 

 

Trendy jesienne issue27.pl

 

 

Wzory

 

 

Jeśli chodzi o wzory, wciąż rządzą kwiatowe i wiśniowe, które nosimy nie zważając na rozgaszczającą się za oknem jesień. 

 

 

kwiaty issue27.pl

 

 

 

Romantyzm mile widziany

 

 

Szukasz romantycznego zestawu na randkę? Sukienki 3/4 oraz przykrótkie 4/5 wciąż są on-trend, tak samo jak spódnice. I nic nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany w tej kwestii! Utrzymujemy retro vibe rodem z babcinej szafy.

 

 

 

 

Szukasz konkurencji dla letnich motywów? Wybierz urocze grochy albo kratę!

 

 

 

 

A na wierzch…

 

 

Do luźnej sukienki najlepszym wierzchnim okryciem jest… nie, nie obcisła, a luźna kurtka! Absolutnym hitem jest oversize, a w szczególności marynarki szerokie w ramionach, które możesz łączyć dosłownie ze wszystkim: wykorzystaj panujący trend misz-maszu!

 

 

 

 

 

 

Jeśli zdecydujesz się na wygodny zestaw garniturowy, wybierz intensywny kolor albo print, niech się dzieje:)

 

 

 

 

 

 

Jeśli zaś wybierzesz jeansy albo spodnie: zapomnij o skinny size! W grę wchodzą tylko szerokie fasony, z wysoką talią. Wbrew pozorom, takie kroje uwydatniają wszystkie walory sylwetki! Wystarczy, że zepniesz spodnie szerokim paskiem, żeby pięknie zaakcentowały Ci talię.

 

 

 

 

 

Kontrast buduje

 

Jeśli chcesz “wyluzować” trochę cały strój, załóż sneakersy. Nie ma bardziej cool zestawienia, niż kontrast, który pokazuje, że dobry styl to dla Ciebie absolutnie niewymuszony, codzienny atrybut bycia sobą 🙂

Tylko buty, czy aż buty ?

Kiedy postanowisz, że twój strój musi zrobić piorunujące wrażenie, to specjalnie dla Ciebie nastąpił wielki powrót białych botków ze szpicem, które są jednocześnie idealnym wyciszeniem każdego krzykliwego outfitu.
Zachęcamy również  do wyboru kozaków, najlepiej czerwonych z lateksu! Wzoruj się na tych noszonych w latach 2000. przez Britney, Christinę Aquilerę i Paris Hilton:) Wysokie buty to Twój jesienny must have!
Do tak mocnych zestawów dodawaj torebki lub plecaki w stabilnych kolorach, które pasują do wszystkiego: czerwieni, zieleni, bieli i błękitu. Klasyczny fason jest tu absolutnie wskazany. Wszystkie zaprezentowane torebki są projektu Sabriny Pilewicz.
Tej jesieni nie będziemy mówić Ci, co z czym wypada łączyć, ani w czym będziesz wyglądać kiczowato: to byłby absurd, bo ten kicz jest super! Nuda idzie do lamusa, a prostotę zachowaj na następny (być może) sezon. Baw się dobrze i przywitaj jesień szerokim uśmiechem 🙂
MORE IS MORE!

 

Autor: Joanna Johansen