Najmodniejsze dodatki tego sezonu - raport z wybiegów! - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Najmodniejsze dodatki tego sezonu – raport z wybiegów!

Najmodniejsze dodatki tego sezonu – raport z wybiegów!

Najwyższy czas skompletować jesienną garderobę. Niedawno pisaliśmy  o najmodniejszych w tym sezonie płaszczach ,streetwearowych trendach podczas tygodni mody, a więc teraz  trzeba dobrać do nich odpowiednie akcesoria. 

Propozycje projektantów przedstawione na wybiebiech zwiasujących kolekcje FW 2017/18 zostały zachowane w elektycznym klimacie: cudwne zdobienia, tradycyjne rękodzieło oraz inspiracja okresem lat siedemdziesiątych – te wszystkie cechy charakeryzują modowe dodatki na ten sezon. 

Jesli lubisz inspirować się trendami z prosto wybiergów, to nasz przewodnik pomoże Ci uzupełnić stylizacje najmodniejszymi akcesoriami na jesień – zimę 2017/18. 

 

 

Kaplusze

 

 

Już dawno nie było tak dobrego sezonu dla wszelkiej maści kapeluszy, kędzierzawe czapki COACH 1941, printy Saint Laurent oraz skórzane berety Dior to szczyt TOP listy!

 

 

 

Saint Laurent, Dior / Vogue.com

 

 

 

 

Kolczyki

 

 

 

Niewiele trendów biżuterii ma tyle samo uroku, co kształtowane kolczyki, które pojawiły się kilka sezonów temu. Tym razem Céline, Stella McCartney i Michael Kors to jedne z najlepiej zapamiętanych i największych!

 

 

 

Céline, Stella McCartney, Michael Kors/ vogue.com

 

 

 

 

Połysk

 

 

 

Nie potrzebujesz rubinowych pantofelków, jeśli możesz mieć kryształowe botki Saint Laurent lub srebrzyste sandałki Calvin Klein.

 

 

 

 

 

Calvin Klein, Saint Laurent/ Vogue.com

 

 

 

Naszyjniki

 

 

 

W trudnych czasach podtrzymujemy się na duchu, jak tylko się da, jest to szczególnie widoczne na wybiegach, gdzie projektanci serwują nam biżuterię urozmaiconą talizmanami.

 

 

 

Vogue.com

 

 

 

Torebki

 

 

 

Nawet największa fanka eklektycznego stylu potrzebuje praktycznej torebki. Sugerujemy: formowane torby Altuzarra, Dries Van Noten, Gucci

 

 

 

 

 

Altuzarra, Dries Van Noten, Gucci/ Vogue.com

 

 

 

Obuwie 

 

 

 

 

Robocze i stylizowane na kowbojki obuwie powraca w wielkim stylu.  Te niezwykle funkcjonalne buty pojawiły się m.in. u Louis Vuitton oraz Calvina Kleina.

 

 

 

Louis Vuitton , Calvin Klein / Vogue.com

 

 

 

Futrzane dodatki

 

 

 

 

Ciepłe futerko przeniknęło do ​​mody juz parę sezonów temu, teraz czas na puszyste zdobienia. W tym sezonie futrzane kępki wypełniają lub zwieńczają torby i buty.

 

 

 

Gucci/ Vogue.com

 

 

 

Mikro torebki

 

 

 

Miniaturowe torebki opanowały wybiegi. Maleńskie schowki na telefon znajdziemy m.in. u Balenciaga i Gucci.