Nowa kolekcja Saint Body inspirowana latami 80' - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Nowa kolekcja Saint Body inspirowana latami 80′

Nowa kolekcja Saint Body inspirowana latami 80′

Saint Body to polska marka powstała z myślą o kobietach, które od odzieży oczekują przede wszystkim wysokiej jakości wykonania i stuprocentowego komfortu, podobnie jak założycielki Saint Body: Kasia Porycka i Manuela Pieniak. Dlatego własnie postanowiły stworzyć uniwersalne body, pasujące do rozmaitych okazji o podnadczasowym stylu i kroju. 

Zrzuty ekranu/ Instagram.com/Saintbodyofficial

 

Jesień/Zima 2017/18 według Saint Body

W kolekcji na sezon jesień zima 2017 Saint Body skupia swoją uwagę na innym niż dotąd obliczu kobiety. Połączony został styl takich ikon lat 80 jak Madonna, Cher, czy Grace Jones, z minimalizmem, elegancją i klasą charakterystyczną dla bohaterek zdjęć Petera Lindbergha. Z najnowszej propozycji Saint Body wyłania się zatem kobieta nieprzyzwoicie seksowna i absolutnie intrygująca

Wyrafinowane połączenia 

Dominuje szlachetna, ponadczasowa czerń, która w połączeniu ze złotem i srebrem nabiera bardzo wyrazistego charakteru. Pojawiają się także odważne przezroczystości i mocne cekiny nadające projektom dzikości. Saint Body teraz dosłownie lśni i zaskakuje.

Autorką zdjęć jest Iza Grzybowska, przed obiektywem której stanęła Karolina Wąż (New Age Models). O stylizację zadbał Robert Kiełb, a o makijaż i włosy Agnieszka Wilk. Kampania zrealizowana została w klimatycznych wnętrzach warszawskiego Charlie Bar (ul. Mokotowska 39). Do stylizacji wykorzystano biżuterię marki YES.

Kolekcja dostępna jest na www.saintbody.com

 

Lookbook