Wojas - potęga z polską metką - issue27.pl
 • TRENDY  • Wojas – potęga z polską metką

Wojas – potęga z polską metką

Wojas jest jedną z tych marek, o której chyba każdy miał okazję kiedyś usłyszeć. To nic dziwnego, ponieważ ta polska firma weszła na rynek niemalże trzydzieści lat temu. W tym czasie Wojas otworzył około dwieście salonów w całym kraju oraz kilka poza naszymi granicami – m.in. na Słowacji, Białorusi i w Rumuni – trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces, jeżeli chodzi o produkty z polską metką i mało kto może konkurować z rodziną z Nowego Targu.

Ogromną zaletą marki jest to, że mimo tylu lat spędzonych na rynku, firma wciąż chce się rozwijać, tworzy ciekawe modele zgodne z panującymi aktualnie trendami, a ich projekty nie nudzą się – są unikatowe i wykonane z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. 

zrzuty ekranu/ instagram Wojasofficial

Marka doceniona przez gwiazdy

Każda kolejna kampania Wojasa niesie za sobą coś ciekawego, nowego i świeżego. Już od kilku sezonów twarzami marki są przepiękna Basia Kurdej – Szatan oraz muzyk – Sebastian Karpiel – Bułecka, których styl niejednokrotnie doceniono. Tej jesieni, kolekcja marki przepełniona jest butami w odcieniach bordo i welurem, znajdziemy także kozaki za kolano, czyli prawdziwy #musthave tego sezonu oraz kilka nieco bardziej retro projektów. Panowie oraz wszyscy miłośnicy galanterii skórzanej też na pewno znajdą coś odpowiedniego dla siebie, czyli dla każdego coś dobrego.

 

Zrzuty ekranu Instagram Wojasofficial

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Śmiało można określić Wojasa jako potęgę z polską metką. Kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Was zapraszamy do sklepu online, salonów stacjonarnych oraz na Instagrama marki, na którym pojawiają się coraz piękniejsze zdjęcia.

Autor: Asia Twaróg