Wyprzedaż szafy Jessy Mercedes - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Wyprzedaż szafy Jessy Mercedes

Wyprzedaż szafy Jessy Mercedes

Ostatnio pisaliśmy o ciekawych wydarzeniach modowych w Warszawie i sami postanowiliśmy wybrać się na niektóre z nich. Tak trafiliśmy na Mokotowską, gdzie odbyła się wyprzedaż szafy jednej z najbardziej wpływowych blogerek modowych w Polsce – Jessy Mercedess. 

Wyprzedaż startowała w południe, ale pierwsze fanki blogerki stawiły się pod butikiem już o 9 rano. Czas oczekiwania umilały herbata zimowa pełna korzennych przypraw i przeróżne ciastka świąteczne rozdawane przez blogerkę. 

Byliśmy pod wrażeniem przemyślanej organizacji całego eventu. Do butiku wpuszczano po dziesięć osób i każdy z nich miał piętnaście minut na zakupy w butiku Just Paul – ten czas okazał się wystarczający na przejrzenie całego asortymentu, przymierzenie wybranych rzeczy, a także rozmowę i zdjęcia z Jessicą. Co ważne, każdy z oczekujących na wejście otrzymywał opaskę na rękę z odpowiednim numerem, dzięki czemu na miejscu panował porządek i przyjemna atmosfera. 

Jeżeli chodzi o sam asortyment to naprawdę było z czego wybierać! A puste wieszaki na bieżąco uzupełniano. Ceny też były dość przyjemne: zauważyłyśmy między innymi koszulę za jedyne 20 zł. Oprócz tego widzieliśmy nowe rzeczy z metkami przecenione przez blogerkę z około 700 na jedyne 70 zł! 

Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz będzie chciała zorganizować podobną wyprzedaż, może tym razem na wakacjach? 😉

 

Autor: Asia Twaróg