RELAKSY - polskie obuwie z historią - issue27.pl
 • MODA  • RELAKSY – polskie obuwie z historią

RELAKSY – polskie obuwie z historią

Są ciepłe, niesamowicie wygodne, a do tego idealnie wpisują się w obecnie panujące trendy – Relaksy, bo o nich tutaj mowa, to polskie buty z historią, sięgającą początków lat 80-tych. 

Wielki powrót

Kiedyś były prawdziwym hitem, o których marzyli wszyscy (spytajcie rodziców, a na pewno wspomną je z sentymentalnym uśmiechem na twarzy). Później zniknęły na ponad dwadzieścia lat i mogłoby się wydawać, że wszyscy o nich zapomnieli, ale tej zimy znowu powróciły – i to w wielkim stylu!

Dla każdego coś dobrego

Dostępne w różnych fasonach i kolorach – począwszy od czarnej klasyki, przez biel oraz srebro (które jest naszym numerem jeden!) aż po delikatny błękit i ostrą czerwień. Idealnie sprawdzą się podczas zimowego wyjazdu w góry z rodziną, a także w niekończącej się  zimowej gonitwie miejskiej, kiedy to stan dróg i chodników pozostawia wiele do życzenia.

Docenione przez gwiazdy 

Nie tylko nasz #team jest nimi zachwycony. Relaksy pokochały także gwiazdy! Te kultowe buty założyły m.in. Renata Kaczoruk i Kamila Szczawińska, a jak wiadomo słyną one nie tylko z idealnej sylwetki, ale także z dobrego wyczucia stylu.

W tym sezonie marka (zgodnie ze swoją nazwą i filozofią) zachęca do relaksu. Totalnie się temu poddajemy – w końcu w dzisiejszych czasach każdy potrzebuje odrobiny odpoczynku.

Jeżeli potrzebujecie czegoś ultra wygodnego, a do tego lubicie niestandardowe modele – w szczególności te #madeinpoland – to gwarantujemy, że Relaksy zaspokoją Wasze oczekiwania.

Autor Asia Twaróg