Skóra muśnięta słońcem - sposoby na zdrową opaleniznę - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Skóra muśnięta słońcem – sposoby na zdrową opaleniznę

Skóra muśnięta słońcem – sposoby na zdrową opaleniznę

Z nadejściem ciepłych dni zaczynamy marzyć o pięknej opaleniźnie, która niewątpliwie dodaje uroku i sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie. Jedną z opcji jest opalanie poprzez wystawienie skóry na słońce. Niestety działanie promieni słonecznych jest szkodliwe dla naszej cery. Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, takich jak na przykład bronzery mineralne Clare Blanc, które gwarantują naturalnie wyglądającą, zdrową i przede wszystkim bezpieczną opaleniznę w kilka sekund. 

Bogactwo drogocennych składników

Bronzery Clare Blanc to produkty powstałe z najwyższej jakości naturalnych składników, dobranych w taki sposób, aby mogły być bezpieczne stosowane przez osoby ze skórą wrażliwą oraz alergiczną. Zawierają drogocenne olejki, takie jak olej jojoba, bogaty w witaminę A, która wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry; witaminę E, przyspieszającą jej regenerację i spowalniającą proces starzenia się, a także witaminę F, stymulującą wzmocnienie odporności skóry. 

Połysk lub mat 

W ofercie marki znajdziemy dwa typy bronzerów: matowe oraz rozjaśniające. Pierwsze z nich idealnie podkreślają kości policzkowe oraz modelują twarz. Natomiast drugie nadają subtelny blask oraz delikatny i zdrowy odcień opalenizny. Każdy z produktów posiada gamę odcieni, która pozwala dopasować kosmetyk do indywidualnej tonacji skóry. Bronzery Clare Blanc regulują wilgotność, dzięki czemu skóra pokryta nimi oddycha, a poty nie zatykają się. 

Ciepła, złota tonacja

Clare Blanc w swoim portfolio ma także produkty, które pomogą uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem o ciepłej, cielisto – złotej tonacji. Są to pudry rozświetające OH!GLOW pochodzące z linii DOKTOR MAKEUP COLLECTION. Kolekcja powstała we współpracy z jedną z najbardziej znanych polskich makeup artists: Martą Iwańską – Doktor Makeup. Ich sypka formuła daje zupełnie nowe możliwości skomponowania cząstek, które perfekcyjnie odbijają światło i wygładzają cerę. Rozświetlacze zostały podzielone na trzy grupy, które ułatwią wybór i pozwolą idealnie dobrać formułę światła, której potrzebuje makijaż: Matt Light – subtelny; Day Light – z delikatnym połyskiem, który sprawdzi się zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym; Night Light – mocne rozświetlenie, idealne na wieczór.

Wszystkie produkty marki dostępne są za pośrednictwem strony internetowej http://pl.clareblanc.com.