Sukienki na każdą okazję, które sprawdzą się podczas upałów - przegląd - issue27.pl
 • MODA  • Sukienki na każdą okazję, które sprawdzą się podczas upałów – przegląd

Sukienki na każdą okazję, które sprawdzą się podczas upałów – przegląd

Wakacje to okres, kiedy odbywa się wiele imprez o różnym charakterze na przykład wesela. Często poszukujemy kreacji, która będzie nie tylko efektowanie się prezentować, ale także nie sprawi dyskomfortu podczas upalnych wieczorów. Wybierając strój na taką okazję należy zwrócić uwagę na tkaninę, z jakiej ubranie zostało wykonane oraz jej fason. Poniżej znajduje się krótki opis tego, jakie materiały oraz sylwetki podczas letnich upałów sprawdzą się najlepiej. 

Tkaniny

Najlepszym rozwiązaniem zatem będą materiały pochodzenia naturalnego: bawełna, len oraz luksusowy jedwab. Jeśli chodzi o bawełnę, to należy zwrócić uwagę na to, aby jej faktura nie była zbyt gruba. Najlepiej wybierać także tą bez sztucznych dodatków – wtedy będzie lepiej oddychać. Len to tkanina, która jest zwiewna oraz chłodzi, jedyna jej wada to podatność na zagniecenia.  Jedwab, podobnie jak len zapewnia skórze przyjemne ochłodzenie. 

Fasony

Jeśli chodzi o fasony, to podczas wyboru najlepiej kierować zasadą, że im luźniejsze, tym lepiej. Przylegające kroje,  mogą powodować dyskomfort. Natomiast te lekkie i zwiewne zapewniają przyjemne chłodzenie, niezależnie od tego, na jaką długość się zdecydujemy.  

LOVLIN.PL , 430 ZŁ

ODDER SIDE, 429 ZŁ

SAUTHS, 265 ZŁ

SOVL, 199,20 ZŁ

DOSE LABEL, 289 ZŁ

LOUVE, 1192 ZŁ

DOROTHY PERKINS, 103, 20 ZŁ

TOPSHOP 164 ZŁ