Garderoba na upał - ubrania idealne na gorące dni - issue27.pl
 • Business  • Garderoba na upał – ubrania idealne na gorące dni

Garderoba na upał – ubrania idealne na gorące dni

Latem trudno zawracać sobie głowę noszeniem czegoś więcej niż kostiumu kąpielowego lub przewiewnego okrycia. To właśnie wtedy chcemy wykorzystać każdą sekundę letniego słońca, ale wolelibyśmy nie torturować się ubieraniem rzeczy, które sprawią, że będziemy jeszcze bardziej spoceni. Idealny dzień spędzamy przy basenie, czytając książkę i słuchając „Long Hot Summer” w zapętleniu, aż do momentu, kiedy wyjdziemy z domu wystylizowani w sposób wymagający zakładania letnich ubrań.

Zwykle lato kojarzy nam się ze spokojem i sielanką, więc chętnie sięgamy po ubrania, które oddają ducha tego czasu. Wszyscy wiemy, że ubrania, tzw. basic są podstawą każdej garderoby kapsułowej bez względu na porę roku. Proste podkoszulki, szorty i sukienki wychodzą do gry, a tylko od Ciebie zależy, czy chcesz dodać do nich akcesoria, czy pozwolić im błyszczeć samodzielnie.

Niezależnie od tego, czy nadszedł już czas, na to, aby odświeżyć swoje obecny arsenał basiców na ten sezon, czy też potrzebujesz kilku ubrań, to w naszym artykule znajdziesz kilka podstawowych elementów idealnych na upalne lato.  

Topy

Latem wybierajmy topy wykonane z przewiewnych materiałów. Jedwab, len, czy wiskoza sprawdzą się tutaj najlepiej. Warto w tym miejscu podkreślić, że te tkaniny nie potrzebują żadnych dodatków, aby prezentować się idealnie.

Moye, 600 pln

Korneliarataj.com, 239 pln

The Odder Side, 189 pln

Szorty

Ostatnio szorty powróciły do łask. To dobrze, bo latem są niezwykle uniwersalne, większość modeli można zestawiać w eleganckich i sportowych stylizacjach, a wciąż będą prezentować się świetnie.

Massimo Dutti, 149 pln

303 Avenue, 350 pln

Saint Laurent/ Breuninger.com, 2770 pln

Sukienki

W tym sezonie królują romantyczne i proste rozwiązania, dające duże pole do popisu jeśli chodzi o stylizację. Jak zawsze pożądane są klasyczne odcienie bieli oraz czerni, a dla tych, którzy kochają kolorowe wariacje latem pastele będą świetną opcją. 

Reserved, 69,99 pln

Sleeper/ Netaporter.com, ok 727 pln

Acne Studios/ Mytheresa.com, € 203