Coco Bowls - nowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie poczujecie się i zjecie jak na Bali! - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • Coco Bowls – nowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie poczujecie się i zjecie jak na Bali!

Coco Bowls – nowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie poczujecie się i zjecie jak na Bali!

Klimatyczne wnętrze pełne zieleni, roślin, drewna i owoców, lokalizacja w stuletniej kamiennicy przy ulicy Górnośląskiej, która dodaje uroku do egzotycznej aury wewnątrz. Nie wspominając o wspaniałym i zdrowym jedzeniu, w postaci super zdrowych i smacznych bowli, czekających w środku tego niezwykłego miejsca, jakim jest Coco Bowls. 

Właśnie tutaj serwowane są kolorowe pyszności z owoców na widok których cieknie ślinka a wyobraźnia porywa w podróż na wspaniałe indonezyjskie wyspy. 

Do tej pory wszystkie pyszności Coco Bowls dostępne były tylko online, na zamówienie lub na targach. Marka realizowała także duże zlecenia na eventy takich firm, jak na przykłąd Nivea. Swój sukces zawdzięczają wyczuciu smaku, estetyce i wyobraźni nieznającej granic. Teraz spełnia się  największe marzenie twórców konceptu, czyli Zuzi i Piotrka – ostatnio otworzyli swój własny lokal.  Od dwóch tygodni działają na wysokich obrotach bo ustawiają się do nich kolejki amatorów super zdrowych bowli.

Co zjemy w Coco Bowls?

W ofercie znajdziemy same wegańskie pyszności, opcje śniadaniowe które my z przyjemnością jemy także na obiad, a nawet kolację. Można wybierać spośród różnorodnych, pysznych, a także idealnych na upalne dni smoothie bowli, w tym najpopularniejszego ostatnio Acai, All Day Power Bowls bazujących na museli i domowej roboty granoli, zalewanych mlekiem roślinnym oraz sycących i nieco bardziej wytrawnych chia bowls. Nie obędzie się oczywiście bez szerokiej gamy kolorowych smoothiesów i zdrowych wegańskich raw słodkości.

 

Lokal znajduje się w Warszawie, przy ulicy Górnośląskiej 16.

Autorka tekstu i zdjęć: Magdalena Flaga