Francuski szyk w polskim wydaniu - issue27.pl
 • MODA  • Francuski szyk w polskim wydaniu

Francuski szyk w polskim wydaniu

Polskie marki to nie tylko kultowe już torebki Zofii Chylak, czy piękne sukienki 303 Avenue, to także mniej znane marki, także tworzące ubrania i akcesoria utrzymane we francuskiej estetyce. Starannie zbudowane projekty, wysoka jakość materiałów oraz stylowe sesje tworzące niepowtarzalny klimat. Dla tych, zakochanych w paryskim szyku przygotowałam zestawienie marek, odzwierciedlających tą stylistykę.

Madelle Varsovie

Marka założona przez Magdalenę Skibę, która podczas pobytu we Francji zainspirowała się stylem tamtejszych kobiet. Efekt? Romantyczne, dziewczęce kroje, łączącące nowoczesność z klasyczną elegancją.

Kajo Jewels

To piękna i subtelna biżuteria, w delikatny sposób podkreślająca kobiecy urok. Filozofia marki skupia się wokół blasku, który jest niekwestionowaną esencją stylu.

Paso a Paso

Koncept stworzony przez dwie siostry Martę Kapustę i Paulinę Majchrzak. Projekty cechują ponadczasowe, unikalne formy oraz intrygujące detale, które kradną serca nawet najbardziej wymagającym miłośniczkom obuwia. 

Karolina Naji

Powstanie marki, jest dowodem na to, jak inspirujące są spacery po urokliwych zakątkach europejskich miast. Pierwsza kolekcja marki bazowała na białych koszulach, które już dawno przestały być synonimem sztywnego biurowego looku. Warto zaznaczyć, że biała koszula jest jednym z synonimów francuskiego, nonszalanckiego stylu.

Warsaw Poet

Niezwykle subtelna estetyka oraz przywiązanie do detalu, tak z pewnością można określić suknie ślubne marki. Projekty dedykowane są kobietom, które poszukują delikatnych, naturalnych krojów oraz wysokiej jakości wykonania. Klimatyczne kampanie Warsaw Poet dodają jej propozycjom niewątpliwego uroku.