Blooming romance - nowa kolekcja Karoliny Naji - issue27.pl
 • MODA  • Blooming romance – nowa kolekcja Karoliny Naji

Blooming romance – nowa kolekcja Karoliny Naji

 

Młoda projektantka już nie raz udowodniła, że modowe przywiązanie do detalu ma we krwi. Karolina Naji nie zawiodła pod tym względem także i tym razem. Jej nowa kolekcja, nostalgicznie nazwana Blooming romance, czyli AW 21/22 czyli Rozkwitający romans otwiera nowy rozdział dla marki. Połączono w niej wysokiej jakości tkaniny, ponadczasowe wzory oraz sprawdzone fasony, efektem czego jest kapsułowa kolekcja w klimacie odpowiadającym jesienno- zimowej aurze. 

Kolekcja AW 2021 wyróżnia się na tle dotychczasowych propozycji projektantki odważniejszą kolorystyką. Soczysty szkarłat, intensywna zieleń oraz śliwkowy fiolet, w Blooming romance nie zabrakło również stonowanych odcieni beżu i klasycznej czerni. Chociaż kolory przykuwają uwagę to jedną z głównych ról grają tkaniny. Wszystkie naturalne, najwyższej jakości prosto z Włoch. Zdobione kwiatowym żakardem czy printem.  

„Projektując kolekcję, zależało mi na podkreśleniu kobiecości i zmysłowości. Jednak zawsze ceniąc przy tym wygodę, ponadczasowość i funkcjonalność. Jeśli kolory to takie, które będą pasować to większości urody a jak sukienki to te, które znajdą różne zastosowanie i wiele okazji do ich noszenia. Nad tymi modelami pracowaliśmy intensywne kilka miesięcy. Razem z konstruktorką dopracowałyśmy każdy detal. Kosztowało nas to ogrom pracy a także odszywania po kilka prototypów z modelu ale efekt finalny był tego wart.”

-Karolina Naji

Kolekcję „Blooming romance” znajdziemy na stronie www.karolinanaji.com.

_________

PHOTO: Aneta Walus @aneta_walus

MODEL: Kasia Gałąska/Specto Models @kasia.galaska

MAKE-UP: Klaudia Jóźwiak @klaudia_jozwiak_makeup

HAIR: Łukasz Mróz @lukaszmrozhair

VIDEO: Łukasz Suchocki @suchockilukasz

STYLE: Karolina Naji @karolinanaji

ASSISTANT: Dominika Jasińska