Stylowe buty z polską metką - issue27.pl
 • MODA  • Stylowe buty z polską metką

Stylowe buty z polską metką

Buty należą do tych akcesoriów, dla których większość z nas traci głowę. Oryginalny oraz modny  projekt, wysoka jakość wykonania i wygoda, to cechy idealnej pary. Jakie polskie marki spełniają te wymagania, sprawdźcie poniżej:

 

Baldowski

Rodzinna firma wywodząca się z Częstochowy, ma 50-letnią tradycję  tworzenia obuwia. Projekty marki to funkcjonalne połączenia klasyki oraz nowoczesności, które dodadzą charakteru każdej stylizacji. 

L37

Należy do grona marek, stawiających na nowatorskie rozwiązania, jako pierwsza w branży wprowadziła możliwość personalizacji obuwia. To znaczy, że wybierając produkt, samodzielnie można zdecydować o  fakturze, odcieniu oraz dodatkach. Każdy model wykonywany jest ręcznie przy zastosowaniu tradycyjnego, polskiego rzemiosła oraz aktualnych niuansów w zakresie projektowania butów. 

 

Paso a Paso

Założona w 2015 roku przez siostry Martę Kapustę oraz Paulinę Majchrzak. Projektantki stawiają na proste formy, intensywne kolory oraz unikalne detale. Buty są wykonywane ręcznie z materiałów o najwyższej jakości. 

Ochnik

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich marek na rynku. Buty, jakie znajdziemy w ofercie charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, unikalnymi detalami oraz szlachetnymi materiałami, z których są robione. 

Balagan

Ponadczasowość, prostota oraz wygoda, to główne cechy obuwia marki. Wszystkie modele wykonywane są z najwyższej jakości skóry naturalnej z fokusem na estetykę wykonania. 

 

Autorka: Kamila Cichocka