Limitowana kolekcja MOYE w soczystych odcieniach Sycylii - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Limitowana kolekcja MOYE w soczystych odcieniach Sycylii

Limitowana kolekcja MOYE w soczystych odcieniach Sycylii

Najnowsza kolekcja akcesoriów MOYE nawiązuje do niezwykle malowniczego włoskiego krajobrazu. Soczysty odcień cytryny i szałwiowa zieleń to kolory przywołujące na myśl nie tylko wszystko, co najlepsze w letniej palecie barw, ale także zapierające dech w piersiach pejzaże Sycylii. 

Lemon Sage to limitowana, stworzona na ciepłe dni linia produktów, które dzięki swojej niepowtarzalnej kolorystyce, służyć będą jako must-have wakacyjnego sezonu. Wśród nich pojawią się dobrze znane scrunchies, maski na oczy i szarfy w letniej odsłonie. Nowa, sorbetowa paleta kolorystyczna sprawia, że lubiane produkty zyskują orzeźwiający, letni charakter. Oprócz naturalnej kolorystyki i uniwersalności zastosowania o wyjątkowości prezentowanych akcesoriów decyduje wysoka jakość wykonania oraz szlachetność użytego do ich produkcji materiału. Pozyskiwany z włoskich manufaktur jedwab to delikatna dla włosów i skóry tkanina, która dzięki satynowemu wykończeniu mieni się w promieniach letniego słońca, nadając akcesoriom niezwykły wygląd.

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym www.moyestore.com oraz w warszawskim showroomie przy ulicy Nowogrodzkiej 44/16. 

Zdjęcia: materiał prasowy