Letnie sekrety urody francuskich "IT GIRLS" - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Letnie sekrety urody francuskich “IT GIRLS”

Letnie sekrety urody francuskich “IT GIRLS”

Styl bycia Francuzek powoduje, że kobiety z całego świata uwielbiają naśladować ich rytuały. Wrodzony szyk i nienaganne wyczucie stylu w dobieraniu garderoby, to nie wszystko.  Panie z nad Sekwany słynną także z pięknej cery i świeżego wyglądu, co jest szczególnie zauważalne podczas gorących, letnich dni. 

Zapragnęłyśmy rozwikłać zagadkę ich urodowych sekretów, więc z większą niż zazwyczaj uwagą przyjrzałyśmy się zdjęciom francuskim “IT GIRLS” , i oto, co zauważyłyśmy:

1. Czerwona pomadka w parne dni

Aplikacja czerwonej szminki zajmuje o wiele mniej czasu niż kompletny make-up, a wygląda nawet lepiej jeśli zestawiamy ją z nieumalowanymi rzęsami i skórą muśniętą rozjaśniaczem w proszku. 

https://www.instagram.com/p/BWXrW2uFnGT/?taken-by=aymelinevalade

2. Jak uniknąć nie opalonych pasków na ciele ( od stroju kąpielowego)

Jeśli zamiast opalenizny w sprayu wybierasz naturalne promienie słoneczne, pozwól im świecić wszędzie 😉 – weź przykład z Lily-Rose Depp. 

3. Dla stylizacji włosów nie ma lepszej pomocy niż ciepła, letnia bryza

Nawet Aniołek Victoria’s Secret – Constance Jablonski wie, kiedy spakować prostownicę i pozwolić, by w wietrzny dzień to letni powiew ułożył fryzurę. 

https://www.instagram.com/p/BWeaKbrgnlV/?taken-by=constancejablonski

4. Wyeksponuj plecy

Odsłonięta skóra na plecach to francuska odpowiedź na eksponowanie sześciopaków, tyle, że bardziej sexy. 

5. Umiar lekarstwem na wszystko

Francuskim paradoksem jest fakt, że w kraju pysznego jedzenia ( którego nikt sobie nie odmawia) kobiety są niezmiennie szczupłe. Ta tajemnica to podejście do spożywania posiłku  – zjedz mniej, ale nie zapomnij o deserze!

https://www.instagram.com/p/BUFEoU_gbiL/?taken-by=imanperez