Reebok i Victoria Beckham - nowa kolekcja - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Reebok i Victoria Beckham – nowa kolekcja

Reebok i Victoria Beckham – nowa kolekcja

Reebok wprowadza na rynek kolejną kolekcją powstałą we współpracy z z ikoną stylu i projektantką– Victorią Beckham. Inspiracją do stworzenia tego projektu była miłość Victorii do sportu oraz jej doświadczenie, w dziedzinie tańca. 

Wśród produktów znajdziemy szeroki wybór odzieży damskiej i unisex, obuwia oraz akcesoriów – każdy cechujący się najwyższej klasy funkcjonalnością i wyrafinowanym wzornictwem. Wspólny wysiłek Victorii i marki Reebok, zaowocował kolekcją łączącą w sobie wyjątkową wydajność ze wspaniałym stylem.  Unisexowa kolekcja ma silny streetwearowy styl, który idealnie uzupełnia sie z bardziej delikatną, inspirowaną baletem odzieżą funkcjonalną, taką jak biustonosze sportowe, majtki czy bluzki bez ramiączek.  

“Każdy element zaprojektowałam tak, aby każdy mógł dopasować go do swojego stylu, nie rezygnując z wysokiej funkcjonalności. Ciężka praca na siłowni sprawia, że czuję się silna i wzmocniona, a uczucie znajduje swoje odzwierciedlenie w całej kolekcji.”

– powiedziała Beckham.

Największy wpływ na wzornictwo kolekcji Reebok x Victoria Beckham miał Londyn i jego młodzieżowa kultura. Tkaniny miejsko-techniczne w modnej palecie kolorów neonowych i ziemistych mieszają się z militarystycznymi odcieniami khaki i granatu. Elementy odzieży wierzchniej, w tym wiatrówki, bomberki i anoraki, cechuje wyrazisty branding i elementy graficzne – swoisty hołd dla odzieży z końca lat 80. i początku lat 90-tych. Zwieńczeniem kolekcji są inspirowane latami 90. buty Bolton Sock, dostępne w żywiołowych kolorach khaki, czerni, neonowej żółci i granatu. 

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham Jesień-Zima 2019 wyróżnia się pięknymi zdjęciami, będącym twórczą wizją połączonych sił fotografa Mario Sorrentiego i stylisty Alastaira McKimma. 

Kolekcja jest dostępna od 24 lipca na stronie Reebok.pl/Victoria_Beckham oraz u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie. 

Treść i zdjęcia: materiał prasowy