Fitnessowe aplikacje, dzięki którym treningi staną się przyjemnością - issue27.pl
 • ZDROWIE  • FIGURA  • Fitnessowe aplikacje, dzięki którym treningi staną się przyjemnością

Fitnessowe aplikacje, dzięki którym treningi staną się przyjemnością

Ostatnio na naszym Instastory przeprowadziłyśmy ankietę, której celem było poznanie Waszego zdania na temat treningowych inspiracji. Odpowiedzi dały nam pewien obraz tego, w jaki sposób lubicie ćwiczyć i kto oraz jak Was do tego motywuje, aż 68% naszych obserwujących wskazało, że pomocne w regularnych ćwiczeniach są mobilne aplikacje fitnessowe. Idąc więc za ciosem postanowiłyśmy stworzyć listę tych najpopularniejszych, oto one:

NIKE RUN CLUB

Jedna z najpopularniejszych aplikacji, powstała z myślą o biegaczach. Dzięki niej można śledzić przebieg i dane każdego treningu: czas, trasa, tempo, tętno oraz wzniesienia. Aplikacja daje możliwość ustawienia wyzwań dopasowanych do naszych potrzeb. Nike Run Club potrafi dopingować głosem światowej klasy sportowców oraz oferuje szeroki wybór playlist.

ENDOMONDO

Aplikacja wielofunkcyjna umożliwia monitorowanie aż 50 aktywności. Podobnie jak Nike Run Club Endomondo zachowuje czas treningu, dystans, lokalizację oraz spalone kalorie. Jest dostępna na iOS oraz telefony z Androidem.

DIET&TRAINING BY ANN

Specjalny, kompleksowy program przygotowany przez trenerkę Annę Lewandowską. Koncept łączy w sobie plan ćwiczeń oraz jadłospis dopasowany do zapotrzebowania. Do każdego treningu dołączone jest video z instrukcjami trenerki.

DAILY YOGA

Jedna z najlepszych aplikacji przygotowana z myślą o fanach jogi, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Program przygotowany jest w taki sposób, aby można było dobrać trening idealny dla siebie pod względem stopnia intensywności, która najbardziej nam odpowiada oraz długości. Aplikacja dostępna w wersji płatnej i darmowej.

KAYLA ITSINES FITNESS

Kayla Itsines jest autralijską trenerką fitness, odnoszącą ogromne sukcesy w tej dziedzinie. Ćwiczenia, które przygotowała w aplikacji działają wzmacniająco na ciało i zwiększają jego wytrzymałość. Plan treningowy pokochały kobiety na całym świecie.