Wyraziste brwi - porady specjalistów od makijażu - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Wyraziste brwi – porady specjalistów od makijażu

Wyraziste brwi – porady specjalistów od makijażu

 

Brwi a la Cara Delevigne to już od kilku sezonów nie gasnący trend.  Dodają twarzy wyrazistości i naturalnego wyglądu. Sławni makijażyści zdradzili w Vogue Paris, jakich sposób używają, aby osiągnąć tzw. statement look.

Zaczynam od czesania brwi, a następnie nakładam trochę koloru na wyższe partie włosków. Następnie ponownie szczotkuję  i wypełniam resztę brwi jasnymi kolorami za pomocą pędzla do oczu. Osobiście wolę kremowe formuły, chociaż ołówek też może dobrze działać. Aby uzyskać bardziej intensywny wygląd i zablokować go na miejscu, używam pudru do brwi, a następnie nakładam żel.

-wyznał Dick Page

 

________________

 

Każdy może uzyskać wygląd nieco grubszych brwi. Używam ołówka Definerator Brwi Burberry i delikatnie wypełniam brwi, aby uzyskać gęstszy wygląd. Wypełniam przestrzenie między górnymi i dolnymi włosami w kierunku, w którym rosną. Rezultat jest naprawdę realistyczny – nikt nie będzie wiedział, że to makijaż. Modelki zawsze pytają mnie, jakich produktów używam, aby uzyskać ten efekt.

– taki sposób zdradziła Wendy Rowe

 

________________

Złotą zasadą jest stosowanie odcienia, który jest jaśniejszy niż naturalny kolor, aby makijaż wyglądał jak twoje prawdziwe brwi. Rozczesuj włosy w ich naturalnym kierunku wzrostu, a od razu będą wyglądać grubiej. Sekret polega na szczotkowaniu w małych grupach, ponieważ wiele włosów zostanie wydłużonych przez delikatny aplikator, zakryje i zabarwi brwi, nawet najmniejsze włosy.

-radzi Charlotte Tilbury