Przytulny dom na jesień - issue27.pl
 • TRENDY  • Przytulny dom na jesień

Przytulny dom na jesień

Jesienna aura nas nie opuszcza, wielkimi krokami zbliża się ten moment, kiedy chętniej będziemy spędzać czas w domu niż poza nim. Warto zatem zadbać o odpowiednią atmosferę, która sprawi, że przebywanie w naszych czterech kątach będzie przyjemne i odprężające. Na jakie elementy zwrócić uwagę, aby mieszkanie stało się przytulne?

POSTAW NA KOLORY

Nie jest tajemnicą, że kolory w naszym życiu odgrywają niezwykle istotną rolę. To w jaki sposób zaaranżowaliśmy otoczenie będzie bez wątpienia wpływać na samopoczucie. Jeśli efektem końcowym ma być poczucie przytulnego wnętrza, w którym z rozkoszą będziemy spędzać czas pod kocem z kubkiem pysznej herbaty, to powinniśmy zadbać o to, by w domu pojawiły się ciepłe a jednocześnie naturalne barwy. Postawmy zatem na beż i kremowy, idealnie wpisują się w kryterium. Aby nadać wnętrzom słonecznego blasku, zadbajmy o to, aby pojawiły się w nim elementy w odcieniach jesiennych liści. Takie, jak na przykład złoto.

ODPOWIEDNIE AKCESORIA

Warto zaznaczyć, że nie tylko dobór odpowiednich kolorów ma znaczenie w procesie aranżowania przytulnego wnętrza. Niezwykle ważne są także akcesoria i dekoracje, takie jak klimatyczne lampki, świece o przyjemnym zapachu, czy kolorowe poduszki. Jeśli chodzi o tekstylia, to w sypialni oraz salonie doskonale sprawdzi się dywanik, na przykład z orientalnymi motywami. Ciepłe odcienie dobrze zagrają na zasłonach. Złotawe, pomarańczowe lub rdzawe odcienie nadadzą wnętrzu ciepłego, słonecznego blasku, który z pewnością wprawi w dobry nastrój podczas gdy za oknem zapanuje jesienna szaruga.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Wam przetrwać jesień oraz stworzyć wnętrze, które stanie się oazą przyjemności w czasie kiedy co raz mocniej odczuwamy tęsknotę za pięknymi dniami.

 

ZARA HOME, 149-999 PLN

________

NUSA STORE, 249 PLN

________

H&M HOME, 99 PLN

________

 

H&M HOME, 29 PLN

________

CRYSTAL CANDLES, 189 PLN

________

 

MILOO HOME, 650 PLN

________

 

WESTWING, 519,90 PLN

________

MINT GREY, 179 PLN

________

CELLBES, 349 PLN

________

YOURHOMESTORY.PL, 114 PLN

________

JO MALONE LONDON/

DOUGLAS.PL, 125 PLN

________

IKEA,33,90 PLN

________