Converse i Tinker Hatfield z kapsułową kolekcją - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Converse i Tinker Hatfield z kapsułową kolekcją

Converse i Tinker Hatfield z kapsułową kolekcją

Converse podjął współpracę ze sportowcem i architektem Tinkerem Hatfieldem, który został legendą projektowania Nike Inc. Jego proces twórczy to synteza życiowych doświadczeń, interakcji osobistych i podróży po świecie. To nie pierwsza współpraca Hatfielda z Converse – już wcześniej współpracował z marką m.in. nad takimi projektami jak All Star Modern HTM i Auckland Modern Low Top Htm. W dzieciństwie, zarówno na boisku do koszykówki, jak i poza nim, Tinker nosił kultowe Chuck Taylor All Star. Podobnie jak dla wielu spośród współpracujących z marką, były one pierwszym wspomnieniem związanym z Converse i ukształtowały jego stosunek do marki.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B3SGsUenLNN/”]

Stworzone do codziennego użytkowania i gwarantujące wyjątkową wygodę, linie Star Series BB oraz Star Series RN są dostępne w kolorystykach nawiązujących do archiwalnych wzorów wykorzystywanych już wcześniej przez Converse i opatrzone logo Star Chevron.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B3PfwFJHXOa/”]

Kolekcja kapsułowa Star Series dostępna jest na converse.pl w cenach 349 zł (Star Series RN) oraz 439 zł (Star Series BB).

Treść i zdjęcia: materiał prasowy