Kolekcja BASICS marki DOT - podstawa codziennego stylu - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kolekcja BASICS marki DOT – podstawa codziennego stylu

Kolekcja BASICS marki DOT – podstawa codziennego stylu

Neutralne, delikatne odcienie,  swobodne kroje oraz minimalistyczne fasony – tak wygląda interpretacja nowoczesnej mody okiem krakowskiej marki DOT.  Komfort i ponadczasowość,  to z pewnością wartości, jakie przyświecają najnowszej kolekcji BASICS.

Prosty i funkcjonalny styl

Propozycje marki, w ramach kolekcji BASICS to naturalna odpowiedź na potrzeby klientek, a także ukłon w stronę kobiet  i dziewczyn ceniących klasykę. Co więcej, nowe propozycje DOT utrzymane są w 5 neutralnych odcieniach: paper (biały), boy (czarny), stone (szary), dust (karmelowy) oraz midnight (granatowy). To kolory, które ze względu na swoją uniwersalność mogą być trzonem każdej garderoby. Wśród propozycji znajdziemy bestsellery marki, takie jak t-shirty, longsleeve’y, golfy, bluzy, a także zupełnie nowy krój bluzy wykończonej golfem ze ściągaczami. 

Wysoka jakość tworzona w domowym zaciszu

DOT to odpowiedź na potrzeby zrównoważonej mody.  Aby uniknąć zbędnej nadprodukcji, marka szyje po kilkanaście modeli, odszytych w krótkich seriach w domowym zaciszu. Taki zabieg pozwala na bieżąco kontrolować jakość ubrań na każdym etapie twórczym, stawiając na odpowiedzialną modę utrzymaną w duchu #lesswaste. 

W DOT przekonuje nie tylko jej podejście do mody, ale konsekwencja w tworzeniu klasycznych krojów. Basic (z ang. podstawowe) absolutnie nie znaczy NUDNE. A każda z #dotgirls ma szansę na wykreowanie własnego nie narzuconego przez markę stylu.

Ubrania znajdziecie w showroomie na Paulińskiej 6 w Krakowie oraz na stronie  www.dotofficial.pl.

Zdjęcia: materiał prasowy