Inspirujące łazienki z filmów i seriali - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Inspirujące łazienki z filmów i seriali

Inspirujące łazienki z filmów i seriali

Poszukujesz inspiracji, dzięki którym Twoja łazienka będzie nie tylko piękna, ale także sprawdzi się jako miejsce relaksu i wyciszenia po ciężkim dniu. Skąd czerpać pomysły? Odpowiedź jest prostsza nich myślisz – z filmów!

W stylu Manhattan

Która z nas nie marzyła o pięknym mieszkaniu Carrie Bradshaw? Felietonistka z Sexu w Wielkim Mieście postawiła na klasyczny, amerykański styl. Niewielkich rozmiarów łazienka, z białymi, prostokątnymi kafelkami to typowe rozwiązanie dla pomieszczeń zaaranżowanych w tym klimacie. Ciekawym dodatkiem jest szklana konsola rodem z Hamptons. 

Klimat burżuazji 

Bogato zdobione ściany, szachownica na podłodze. W takim otoczeniu kąpiel królowej Marii Antoniny nie dziwi. 

Magiczny zamek czarodzieja

Co może sprawić, aby wyjazd do Hogwartu był jeszcze bardziej ekscytujący niż dotychczas? Kąpiel w wielkiej, cudownej wannie, w łazience prefektów na piątym piętrze baśniowego zamku. 

 

 

XOXO Gossip Girl

Blair Waldorf to królowa stylu. Nic więc dziwnego, że lubiła otaczać się pięknem i luksusem. Jej łazienka była pełna bogactwa zdobień i dodatków, świec wazonów oraz obrazków. 

W angielskim stylu

Urokliwy domek, położony w małej, angielskiej miejscowości, w którym zakochała się Amanda (Cameron Diaz) został wyposażony w najlepszą wannę z wysokim oparciem jaką kiedykolwiek widzieliśmy, a rustykalne akcenty dodały efektu przytulnego wnętrza. Można w niej siedzieć godzinami!