#GIRLBOSS na topie Leandra Medine - issue27.pl
 • MODA  • #GIRLBOSS na topie Leandra Medine

#GIRLBOSS na topie Leandra Medine

Co się stanie, gdy w jednym miejscu, w tym samym czasie spotka się pięc zupełnie różnych kobiet? Dziennikarka, która potrafi w żartobliwy sposób pisać o rzeczach poważnych, mistrzyni selfie, prawdziwa nowojorczanka, liderka oraz mama – powstanie limitowana kolekcja Mango, stworzona we współpracy z Leandrą Medine!

Amerykańska influencerka, autorka i założycielka portalu Man Repeller słynie ze swojego indywidualnego, dość ekstrawaganckiego stylu, który inspiruje dziewczyny na całym świecie oraz poczucie humoru, przełamujące sztywny język mody. W dzisiejszym artykule przybliżamy Wam postać Leandry.

Kampania Mango x Leandra

[contentcards url=”https://www.youtube.com/watch?v=Vl4n8nihVMo”]

Kolekcja, powstała w wyniku współpracy trafiła do sprzedaży 30 października. Składa się z kolorowych ubrań, utrzymanych w eleganckim oraz elektrycznym klimacie, zgodnym z autentycznym stylem twórczyni.

 

Kampania Mango x Leandra

 W kampanii reklamowej bohaterka prezentuje gotowe przypisy na stylizacje – sweter w paski nosi z dzińsową minispódniczką i klasycznym trenczem, na redakcyjne spotkanie zakłada białą koszulę i dzińsy z szelkami, a do żakardowego żakietu dobiera krótkie spodenki. Kolekcja jest przepełniona oryginalnymi detalami: kolorowe hafty, cekiny, pióra i biżuteryjne guziki. Nie zabrakło też męskich akcentów w dodatkach, kolczyków i łańcuszków w w stylu retro.

„Sylwester w górskiej miejscowości w Europie zmieszany z amerykańskim kampusem z lat 60., do których dodano kwiatowe hafty”

– tak dziennikarka opisuje swoją autorskią kolekcję.

Kampania Mango x Leandra

Autorka: Katarzyna Bosak