5 zasad aranżacji wnętrz Caroline de Maigret - issue27.pl
 • TRENDY  • 5 zasad aranżacji wnętrz Caroline de Maigret

5 zasad aranżacji wnętrz Caroline de Maigret

Francuska IT Girl doskonale wie jak dzielić się inspiracjami na Instagramie,tak, aby zarażać swoją kreatywnością. Niezależnie od tego, czy są to jej ulubione utwory muzyczne, czy stylizacje Caroline pokazuje obserwującym, w jaki sposób żyje. Nie inaczej jest w przypadku aranżacji wnętrz. Na jej profilu można zauważyć wiele elementów, które stanowią dla de Maigret istotne detale dekoracyjne. Jakie zatem są zasady wystroju według Caroline? Zerknijcie poniżej.

Influencerka zastąpiła „klasyczne” kwiaty rośliną o ciepłym odcieniu koralowca. Jej wygląd przywodzi na myśl szkielet przepięknych żyjątek morskich. Ozdoba niezwykle oryginalnie prezentuje się w eklektycznym wnętrzu mieszkania Caroline de Maigret.

Instagram.com/carolinedemaigret/

Prostota kluczem do sukcesu. Elegancka, paryska łazienka de Maigret, to połączenie perłowej ceramiki, chromowanych wykończeń oraz motywu mozaiki na podłodze. Zwróćmy jednak uwagę na detale: srebrny kubeczek na szczoteczkę, małe radio, czy minimalistyczne lustro w połączeniu, prezentują się elegancko. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to esencja miejskiego stylu.

Instagram.com/carolinedemaigret/

Salon inspirowany studiem muzycznym? Czemu nie! Białe pianino, ozdobione sentymentalnymi elementami tj. ramki na zdjęcia, stary globus oraz piękne lilie otoczone kolekcją gitar i futerałów to raj dla muzycznych nerdów, którzy cenią niezwykły klimat.

Instagram.com/carolinedemaigret/

Czy torebka Chanel może być czymś więcej niż ponadczasowym dodatkiem? Według Caroline, może być ponadczasową dekoracją. W jej domu zajmuje zaszczytne miejsce w otoczeniu książek i rzeźby

Instagram.com/carolinedemaigret/

Domowa biblioteczka…z płytami! Caroline de Maigret bez wątpienia kocha muzykę. Na półkach znajdziemy nie tylko ogromną ilość książek, ale także vinyle i płyty CD.

Instagram.com/carolinedemaigret/