Przewodnik po wnętrzarskich trendach na jesień 2021 według Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Przewodnik po wnętrzarskich trendach na jesień 2021 według Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing

Przewodnik po wnętrzarskich trendach na jesień 2021 według Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing

Specjalnie dla Was stworzyliśmy wielki przewodnik po jesiennych trendach w aranżacji, który swoim wyglądem przypomina luksusowy magazyn wnętrzarski! Wszystko, co będzie modne w nadchodzącym sezonie, odnajdziesz w Westwing Collection

– Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing.

SHADES OF GREEN

Już od kilku sezonów zieleń powraca jesienią. Za każdym razem w nowym odcieniu. Mieliśmy bottle green, czyli głęboki, ciemnozielony odcień, jak również sage green, czyli bardzo rozbieloną zieleń w odcieniu szałwii. Nie możemy też zapomnieć o moss green i hunter green z palety bardziej przygaszonych odcieni. W tym sezonie najmodniejsze jest łączenie wszystkich dotychczasowych tonów.

Westwing

 

SCULPTURED SIDETABLE, czyli RZEŹBIONE STOLIKI

Trend personalizacji szczególnie rozwinął się przez ostatnie miesiące. Teraz chcemy, aby wnętrza, w których przebywamy, były nie tylko praktyczne i piękne, ale także odzwierciedlały naszą osobowość. Z tego powodu coraz częściej decydujemy się na niepowtarzalne produkty. Właśnie takie modele znajdziesz w naszej Westwing Collection. Zwróć uwagę na designerskie stoliki pomocnicze i stołki. Zachwycają fakturowymi ornamentami. My już je pokochaliśmy, a Ty?

Westwing

GLASS LAMPS

W okrągłym lub owalnym kształcie, z jednym kloszem lub kilkoma, tak aby każdy znalazł wymarzony model! Szkło transparentne – daje mocne światło; szkło mleczne – delikatne i rozproszone. Gładka powierzchnia – pasuje do nowoczesnych wnętrz, a fakturowana – do klasycznych.

 

ANIMAL PRINT

Od kilku sezonów doceniamy bliskość przyrody, jednak teraz chcemy otaczać się naturą, nie ingerując w nią. Skóry zwierzęce zastąp więc ich motywami. Lamparcie cętki, pasy zebry lub wężowa skóra prezentują się równie pięknie (i tak samo drapieżnie!) w postaci ornamentów. Musisz je mieć!

Westwing

TEXTURED FURNITURE

Powraca szacunek dla rzemiosła. A wraz z nim piękne drewniane meble i ich fantazyjne fronty: ze strukturalnymi zdobieniami, które zwracają uwagę i żłobieniami nadającymi meblom dekoracyjny, niepowtarzalny wygląd.

 

NEOETHNIC TEXTILE

Trend łączenia kultur i charakterystycznych dla nich motywów widać zarówno w strojach, jak i w aranżacjach wnętrz. Etniczne wzory swoją popularność zawdzięczają stylowi Boho, który na dobre zagościł w naszych sercach już kilka sezonów temu. Teraz jednak stają się jeszcze bardziej zgeometryzowane. Dzięki temu wszystkie pasują do siebie… i do każdego wnętrza!

 

 

Zdjęcia: WestwingNow lub adresem strony: www.westwingnow.pl