Kolekcja pędzli Makeup by Mario x Sephora - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Kolekcja pędzli Makeup by Mario x Sephora

Kolekcja pędzli Makeup by Mario x Sephora

Mario Dedivanovic to pochodzący z Nowego Jorku makijażysta, którego profil na Instagramie obserwuje ponad 7 mln fanów. Swoją karierę zaczynał jako jako konsultant w jednej z najsłynniejszych drogerii na świecie – Sephora. To właśnie tam zainteresował się sztuką makijażu, z czasem zaczął eksperymentować w tym zakresie oraz szkolić się profesjonalnie. Z czasem jego kariera nabrała tempa i Mario zaczął współpracę z celebrytami, w tym m.in. z Kim Kardashian.

Kolejnym etapem rozwoju dla makijażysty jest współpraca z marką Sephora, w ramach której na rynku pojawi się limitowana kolekcja pędzli do makijażu „Makeup by Mario x Sephora”  – to pierwsza kolekcja pędzli tego artysty w historii.

W SEPHORA nieustannie skupiamy się na poszukiwaniu nowości i wyznaczaniu trendów w branży kosmetycznej, a dostarczanie ich naszym klientom jest naszą pasją

– mówi Artemis Patrick, EVP i Chief Merchandising Officer w SEPHORA America.

Mario Dedivanovic jest mistrzem w swoim rzemiośle i nieustannie narzuca tempo w świecie makijażystów, w którym media społecznościowe są wszechobecne. Jesteśmy podekscytowani tym, że mogliśmy z nim współpracować i stworzyć kolekcję Makeup by Mario x Sephora – kolekcję nowoczesnych narzędzi, które pozwolą naszym klientom poczuć się prawdziwymi mistrzami makijażu

– dodaje Patrick.

Kolekcja Makeup by Mario x Sephora składa się z:

  • Zestaw do makijażu oczu za 189 PLN (Pędzel do aplikacji cieni, Pędzel do blendowania cieni, Precyzyjny pędzel Pędzel do rozcierania cieni, Pędzel do brwi, Zawiera także torbę na pędzle)
  • Zestaw do makijażu twarzy za 279 PLN (Pędzel do pudru, Pędzel do podkładu, Pędzel do różu, Skośnie ścięty pędzel do konturowania, Pędzel do rozświetlacza, Pędzel do korektora, Zawiera także torbę na pędzle)
  • Mistrzowski zestaw pędzli za 459 PLN (Pędzel do pudru, Precyzyjny pędzel do pudru, Pędzel do podkładu, Pędzel do różu, Pędzel do konturowania, Skośnie ścięty pędzel do konturowania, Pędzel do rozświetlacza, Pędzel do korektora, Pędzel do blendowania cieni, Precyzyjny pędzel Pędzel do aplikacji cieni, Pędzel do rozcierania cieni, Pędzel do brwi, Zawiera także torbę na pędzle).

Wszystkie pędzle posiadają matowy brązowy trzonek i wykonane są z wegańskiego syntetycznego włosia. Zestawy pędzli Makeup by Mario x Sephora będą dostępnie wyłącznie w perfumeriach Sephora oraz na stronie internetowej sephora.pl od 26 grudnia.

Zdjęcia: materiał prasowy