Top 10 urządzeń, w które warto zainwestować jeszcze 
w tym roku - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Top 10 urządzeń, w które warto zainwestować jeszcze 
w tym roku

Top 10 urządzeń, w które warto zainwestować jeszcze 
w tym roku

Huda Beauty po raz kolejny zdobywa światowe podium najpopularniejszej marki beauty! Na czym polega fenomen marki, w której dziś kocha się każda kobieta niezależnie od wieku? Założycielka marki Huda Kattan dzieli się ze swoimi fanami nie tylko makijażowi tutorialami na Instagramie, ale znana jest również z rekomendacji produktów i urządzeń, dzięki którym poprawimy wygląd skóry, a przy tym i ulepszymy nasz codzienny make up, dla maksymalnego WOW & GLOW.

W najnowszym zestawieniu, Huda Beauty wybiera urządzenia do pielęgnacji, które są warte swoich pieniędzy! Brzmi obiecująco? Pośród takich marek jak Phillips, Neutrogena, Dafni, ZIIP, produkty od FOREO to te najbardziej uwielbiane przez makijażystkę.

Zobacz, jakie produkty od FOREO poleca guru makijażu na Instagramie i nie tylko.

Zabiegi na twarz, które wykonamy w domu: FOREO UFO

Kiedy twoja skóra desperacko potrzebuje nawilżenia, a 20-minutowy zabieg z maską
w płachcie nie wchodzi w grę, nadchodzi FOREO UFO – dla wszystkich tych, którzy cierpią na deficyt czasu, ale nadal traktują pielęgnację skóry poważnie
– komentuje Huda. Efekty są powalające. Używam go niemal codziennie!

– dodaje Huda.

Inteligentny masażer i urządzenie do mycia twarzy – FOREO LUNA 3 

Wszyscy wiemy, że prawidłowe oczyszczanie jest kluczem do pięknej i szczęśliwej skóry, a FOREO to bez wątpienia Król wśród urządzeń do codziennego oczyszczania.
W przeciwieństwie do innych marek, które wykorzystują włosie z tworzywa sztucznego, szczoteczki FOREO wykonane są z delikatnego i miękkiego silikonowego włosia, a w połączeniu z pulsacjami T-sonic, usuwają nawet głębokie zanieczyszczenia z porów – co więcej, nie uszkadzają skóry!

Huda Beauty w artkule zachęca także do świadomych zakupów i unikania podróbek:

Świetnym przykładem jest urządzenie z czerwonym światłem, które możemy dostać na Amazon już za 30$, ale jego jakość najprawomocniej nie da Ci oczekiwanych rezultatów.

Urządzenia FOREO należą do najczęściej kopiowanych urządzeń do pielęgnacji twarzy. W tym roku firma wygrała rekordowe odszkodowanie, przyznane przez sąd w Chinach za naruszenie własności intelektualnej tj. sprzedaż podróbek FOREO poprzez platformę Alibaba. Co roku do sprzedaży trafia nawet kilka milionów tzw. zamienników, czy zbliżonych wyglądem kopii produktów FOREO, które mogą pogorszyć stan naszej skóry lub trwale ją uszkodzić.

Treść: materiał prasowy