Seriale, które trzeba obejrzeć - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Seriale, które trzeba obejrzeć

Seriale, które trzeba obejrzeć

Zima to najlepszy moment na nadrabianie serialowych zaległości. Podczas, gdy za oknem chłód i plucha, z przyjemnością można zasiąść na fotelu, trzymając w dłoni kubek ciepłej herbaty i skupić się na dobrej produkcji. A przyznam, takich w ostatnim czasie nie brakuje. Znane platformy streamingowe, takie jak Netflix, czy HBO systematycznie zasypują nas nowościami. Ilość propozycji może wprowadzić w konsternację, więc warto wiedzieć które z nich zasługują na uwagę. Oto nasz lista MUST SEE:

THE MORNING SHOW

To zdecydowanie jedna z moich ulubionych nowości. Gwiazdorska obsada w postaci czołowych gwiazd Hollywood – Jennifer Aniston oraz Reese Witherspoon zapewnia wiele emocji. Serial opowiada historię dwóch prezenterek/ dziennikarek o odmiennych światopoglądach, które w wyniku dziwnych splotów losu muszą ze sobą współpracować. 

THE CROWN/ 3 SEZON

Brytyjska rodzina królewska ostatnio jest na medialnym świeczniku, to dobry pretekst do tego, by ją poznać oglądając serial The Crown. Z pewnością pomoże to lepiej zrozumieć obyczaje, jakie panują na dworze Królowej Elżbiety, a także decyzje, które nieraz wydają się niezrozumiałe. W trzecim sezonie pojawia się niesamowita Helena Bonham Carter, możemy ją podziwiać w roli księżniczki Małgorzaty!

YOU

XoXo Gossip Girl, przyznać się, kto również za tym tęsknił? Tym razem jednak, Penn Badgley wciela się w rolę niepoprawnego romantyka Joe Goldberga – słowo “niepoprawnego” nie zostało pojawiło się tutaj przypadkowo. Bohater poszukuje miłości idealnej i podporządkowanej jego wizji. Ten thriller jest pełen niespodziewanych zwrotów akcji oraz napięcia.

SINNER

Adaptacja powieści autorstwa Petry Hammesfahr. Serial opowiada o nietypowych morderstwach,popełnionych w nietypowych okolicznościach. Do odkrycia ich kulisów oraz rozwiązania spraw zatrudniony zostaje dociekliwy detektyw Harry Ambrose, grany przez genialnego Billa Pullmana.

AMERICAN CRIME STORY: ZABÓJSTWO VERSACE

Absolutnie genialny serial, momentami przerażający, jednak idealnie oddający klimat zdarzeń, jakie zaszły w lipcu 1997 roku, kiedy zastrzelono Gianniego Versace – legendę świata mody. Ujęta w 9. odcinkach historia, precyzyjnie przedstawia głównych bohaterów. Poznajemy projektanta oraz jego siostrę Donatellę i łączącą ich niezwykłą więź. W tym samym czasie twórcy ukazują nam mroczną i nieobliczalną postać w osobie na pozór uroczego Andrew Cunanana.

 

Autorka: Kamila Cichocka