Pomysły na udane Walentynki - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Pomysły na udane Walentynki

Pomysły na udane Walentynki

Już za moment będziemy celebrować ten jedyny dzień w roku, kiedy czerwone serduszka są wszędzie, czyli Walentynki! Być może część z Was ma plany na ten wieczór, jednak dla tych, który są jeszcze niezdecydowani lub brak im pomysłu na to jak spędzić ten czas przygotowałyśmy kilka koncepcji. Mamy nadzieję, że niezależnie, czy skorzystacie z naszych porad, czy nie to Wasze Walentynki będą wyjątkowe <3

W domowym zaciszu…

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że to, co się dzieje za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu. Jeśli więc, Ty i Twoja druga połówka nie jesteście entuzjastycznie nastawieni do opuszczania domu, to mamy dla Was idealne, walentynkowe rozwiązanie! Zapalcie świece, wybierzcie nastrojową muzykę i wspólnie przygotujcie kolację składającą się z Waszych ulubionych dań. Po jedzeniu, zalecamy maraton komedii romantycznych, które idealnie dopełnią tą piękną chwilę.

SPA dla dwojga

Dla amatorów masaży i zabiegów wellness najlepszym wyjściem będzie wykupienie wspólnych zabiegów. Z okazji dnia zakochanych salony dwoją się i troją, aby ich oferta była jak najciekawsza. Co tu dużo mówić, nic tak nie scala związku jak wspólny relaks!

Teatr

Jakiś czas temu portal Kochamteatr.info opublikował badania, z których wynika, że aż 84% Polaków nigdy nie było w teatrze! Jeśli z jakiegoś powodu należysz do tego grona, to najwyższy czas czas na to, by to zmienić. Koniecznie wyszukaj najlepszy spektakl w okolicy i w ramach Walentynek spędź z ukochaną osobą czas w otoczeniu “żywej” sztuki. Gwarantujemy, że wrócisz tam po więcej 🙂

Kino i kolacja

W toku codziennych spraw nie zawsze znajdujemy czas na wspólne wyjścia na kolacje albo do kina. Dlatego Dzień Zakochanych stanowi doskonałą okazję do nadrobienia zaległości. Wspólnie wybierzcie film, którego oglądanie dla obojga będzie przyjemnością, a po kinie przygotujcie sobie (lub zamówcie) romantyczną kolację przy świecach.

Spa ze znajomymi

Doskonały pomysł na spędzenie czasu z parami waszych znajomych. Możecie okazjonalnie udekorować mieszkanie, przygotować finger foody lub zamówić pizzę, kupić winko i w ten sposób wspólnie z przyjaciółmi cieszyć się Walentynkami.